Falda Zeytin Görmek, Kahve Falında Zeytin

Zeytin

Kahve falında zeytin görmek, barışık ve adaletin bir sembolüdür. Eğer dostlarınızla ve sevdiklerinizle aranızda herhangi bir sorun varsa en kısa sürede onlarla barışarak mutlu olacağınızın habercisidir. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde iyi insanlarla karşılaşarak onların bir çok iyiliklerini göreceksiniz.

Falda Zeytin görmek, berekete ve bolluğa, günahlardan uzak durmaya işarettir. Çocuklarınız derslerinizde daha da başarılı olacaktır. Son günlerde sizi üzen problemlerden uzaklaşarak oldukça iyi günlerin geleceğinin bir işaretidir.

Zeytin görmenin sembolü, huzurlu ve mutlu bir şekilde hayatınızı devam ettireceğiniz anlamına gelir. Kısmetleriniz açılarak artık herhangi bir problem yaşamadan mutlu bir şekilde iş veya okul hayatınıza devam edecek aynı zamanda büyük süprizlerle karşılaşacaksınız.

Kahve falında zeytin görmek ne anlama gelir sorunun en net cevabı ise bereket ve bolluktur. Yakın zamanda iş veya okul hayatınızda makamınız yükselecek veya derslerinizde çok başarılı olacaksınız.

Falda zeytin dalı görmek; bir eşyaya yada mala işaret eder. Kolay yoldan elde edilen bir rızka işaret ettiği gibi, günah işleyen biri için iman etmeye ve hidayete ermeye işarettir. Bir çocuk rüyasında zeytin görürse kısa süre içinde bir başarı elde edecek demektir.

Falda sarı renkli zeytin görmek; üzüntüye işarettir. Zeytin ağacı görmek; kişinin eşi ve çocuklarından hayır göreceğine delalettir. Zeytin ağacı görmek her anlamda hayra yorulur. Aynı zamanda yüksek bir makama işarettir.

Kahve falında siyah zeytin; rahat bir ömre işarettir. Yeşil zeytin ise; zenginlik olarak yorumlanır. Zeytin ağacı gören bekar kimse kısa süre içinde hayırlı bir evlilik yapar.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın