Falda Fare Görmek, Kahve Falında Fare

Bu yazımızda kahve falında fare, beyaz fare, kedi ve yılan ile birlikte fare ve falda lağım faresi görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Fare

Kahve Falında Fare Görmek
Farenin sinsi bir hayvan olması doğrudan kahve falına da yansımaktadır. Sinsi insanlara yorumlanabilen fare figürü sıklıkla iş hayatında kabul edilir. Kısacası kahve falında fare çıkması pekiyi anlamlar içermez.

Falda Fare Ne Anlama Gelir?
Sinsi bir kişiye delalet eden fare, özellikle iş hayatında size ihanet edebilen birini ifade eder. Bazı yorumlara göre ise fare maddi kayıpları haberdar edebilir. Pek güvenilir olmadığı kabul edilen birinin borç isteyeceği ve bu borcun da sizi mağdur edeceğine delalet eder. Falınızda fare çıkmışsa bu tür kişilere taviz vermemeye özen göstermeniz yararınıza olur.
Can sıkıcı olaylar ve dost gibi görünen düşmanlara işaret eden fare falda çıkmışsa fal sahibi özellikle iş hayatında ciddi kararlar almamalıdır. Zor bir süreci ifade eden fare işten çıkartılmanıza ya da istifa etmenize yorumlanabilir. Falda görülen farenin büyük olması düzenbaz ve tehlikeli bir insanı işaret eder.

Farenin Diğer Sembollerle Birlikte Görülmesi
Kahve falında fare yılan ile birlikte görülmüşse kazançlarınıza göz koymuş birine delalet eder. Bu durumda fal sahibinin yakın zamanda ortakça yapılacak işlerden uzak durması gerekir. Fare eğer kedi ile birlikte çıkarsa oldukça baskın karaktere sahip birinin size zorla bir şey yaptıracağına da delalet eder. Bu süreçte kurnaz olmalı ve taviz vermemelisiniz. Farenin diğer sembollerle birlikte çıkması halinde bu anlamları verebilmesi için bu sembollerin birbirine çok yakın olması gerekmektedir.

Kahve falında lağım faresi görmek ekonomik anlamda kayıp yaşanacağına delalettir. Kahve fincanında lağım faresi şekli çıkması fal sahibinin hırsızlığa, kap kaça uğrayabileceğine işaret eder. Lağım faresi de yılan gibi kötü özellikleri bulunan bir hayvandır ve fallarda olumsuz bir şekilde yorumlanır.

Kahve falında beyaz fare görmek,  fal sahibinin yüzüne gülüp arkasından işler çeviren arkadaşlarının olduğunun habercisidir. Bu nedenle bu fal sahipleri yaşantılarına biraz daha dikkat etmelidirler. Falda beyaz fare arkasından iş çeviren, kuyusunu kazan, bulunduğu konumu kıskanan insanları simgeler.

Kahve fincanında çıkan farenin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre olayın vahameti artıp azalır. Farenin yanında erkek var ise bu erkek kıskanç, bencil, kendini beğenmiş içten pazarlıklı insanları temsil etmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın