Falda Fil Görmek, Kahve Falında Fil

Bu yazımızda kahve falında fil, fil dişi, fil ve kalp, fil yavrusu, fil hortumu, fil kafası, file binmek ve falda fil sürüsü görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Fil

Kahve falında fil görmek fincanın sahibinin çok hayırı ve mutluluk dolu haberler alacağına işaret etmektedir. Eğer falı gören kişi itibar sahibi bir kişiyse alacağı haberler çevresinde yer alan kişiler tarafından mutlulukla karşılanacaktır. Fincan sahibi değilde çevresinde yer alan bir kişi çevresinde itibar gören bir kişi ise güzel ve hayırlı haberleri ondan alacağına karşılık gelmektedir. Alacağı haber ile çok mutlu olacağı anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Fil Kafası

Kahve falında fil kafası görmek fincan sahibinin yeni bir kişiyle tanışacağına karşılık gelmektedir. Bu kişi hayatınıza oldukça kısa bir zaman içerisinde girecektir. Hayatınıza girdikten sonra bütün zamanınızı onunla birlikte geçirmeye başlayacaksınız. Hayatınız günden güne iyiye gitmeye başladığı zaman ilişkiniz birden son bulacaktır. Bu ilişkiden dolayı herhangi bir zarar görmeyeceksiniz. İlişki bittikten sonra ise bu insanı zaman içerisinde daha iyi tanıyıp hatalarınızı görebileceksiniz. Hatalarınız ilişki için yapmış olduğunuz fedakarlıklardır. Bu durumdan dolayı kendinize kızabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkan kişi son derece etkileyici bir kişi olduğu için ders çıkarıp yolunuza devam edeceksiniz.

Kahve Falında Fil Hortumu

Falda fil hortumu görmek fincan sahibinin tanımış olduğu mevki sahibi kişinin yardımları sayesinde mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Yapılan yardımlar sayesinde çok kazanç sağlayacağı işlere yaklaşacağı bilinmektedir. Fincan sahini olan kişi etrafında yer alan kişilerin sayesinde maddi ve manevi destek görebilecektir. Falda fil hortumu simgesinin kişiye bereket getireceği bilinmektedir.

Kahve Falında Fil Yavrusu

Kahve falında fil yavrusu görmek fincan sahibinin çok iyi niyetli bir kişi ile tanışacağına işaret etmektedir. Tanışacağı bu kişinin fincan sahibine çok yardımı dokunacaktır. Fincan sahibi olan kişi yeni bir işe kalkıştıysa eğer tanışmış olduğu bu kişinin yardımları sayesinde işi büyüyecektir. Fincan sahibi eğer iş başvurusunda bulunduysa tanışmış olduğu bu kişi sayesinde işe kabul edilebileceğine işaret etmektedir.

Kahve Falında Fil ve Kalp

Falda fil ve kalp görmek alınan kararların doğru olduğuna işaret etmektedir.  Falda fil yere sağlam basan bir canlı olduğu için fincan sahibinin alacağı ya da aldığı kararların doğru olduğuna işaret etmektedir. Eğer fincan sahibi eski sevgilisini unutmaya karar verdiyse bu karardan kurtulmak için kendisine baskı yapabilecek ya da uzun zamandır kurtulmak istediği fazla kilolarından kurtulabilecektir. Kişinin hayatında değişiklik gösterecek herhangi bir olay bütünü bulunuyorsa eğer bu isteği gerçekleşebilecektir. Yaşanması beklenilen sürpriz gelişmeler ile yıldızı parlayacaktır. Filin kulaklarının büyük olmasından dolayı yakın zaman içerisinde mutluluk getirecek bir haber alınacağına da işaret etmektedir.

Kahve Falında File Binmek

Falda file binmek fincan sahibi olan kişinin çevresinde yer alan ve fikirlerini çalan kişilerin olduğunu işaret etmektedir. Fakat bu durumda canınızı sıkmanıza gerek yoktur. Çünkü bu durumla karşılaştığınız zaman bu kişilerin sizin kopyanız olmaya çalıştığını fark edebileceksiniz. Etrafınızda yer alan herkese sözünüz geçtiği için itibarınızı kullanarak insanlara söz geçirmeniz mümkün olacaktır.

Kahve Falında Fil Sürüsü

Kahve falında fil sürüsü görmek fincan sahibi olan kişinin maddi açıdan güçleniceğine işaret etmektedir. Yapmış olduğunuz işlerde başarıyı yakalayacağınız ve kısmetlerinizin artacağına işaret etmektedir. Bu dönem içerisinde sevdiğiniz kişiler tarafından manevi olarak destek göreceksiniz. Sevdiğiniz kişiler tarafından alacağınız destek sayesinde kendinizi daha ileriye taşımanız mümkün olacaktır. İleriye giderken borçlarınızı kapatacaksınız ve yatırım yapmaya başlayacaksınız. Bu semboller hayatınızın en verimli dönemini geçireceğiniz anlamına gelmektedir. İlişkiniz açısından ise bu sembol huzura erişeceğinizi göstermektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın