Göz

Falda Göz Görmek
Altıncı hisleri mi kuvvetlidir, hayal dünyaları mı gelişmiştir bilinmez, ama küçücük fincanların içinden sayfalarca yorum çıkarırlar; sevinçleri, müjdeleri, kazaları anlatırlar büyük bir konsantrasyon ile. Kimi zaman bir gerginlik hissederler, ifadeleriyle yumuşatmaya çalışırlar olumsuz görülen sembollerin anlamlarını.

Telvelerin arasında beliren göz de pek olumlu bir ifadeyle yorumlanmaz. Kahve falında göz görmek, falı yorumlanan kişinin üzerindeki negatif işaretlere ve kıskançlıklara yorulur.

Nazara ve negatif enerjilere açık olan bu kişilerin çevresine karşı daha dikkatli olması gerektiği söylenir. Kişiye kötü niyetler besleyen siluetleri temsil eder. Çok nadir olarak da uzun süredir görülmeyen bir dosta işaret ederek, sevindirici olarak da yorumlandığı olur. Sizlerin de falında bir göz çıktıysa, çevrenizi yeniden gözden geçirmenizde yarar olabilir.

Kahve falında göz görmek çevrenizde sizi çekemeyen düşmanlarınız olduğu anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda hiç beklemediğiniz bir kişiden hayatınızı olumsuz etkileyecek bir haber alabileceğinize işarettir.

Göz” için 19 yorum

 • 27 Eylül 2017 tarihinde, saat 21:36
  Permalink

  Gözü olanın gözü çıksın

 • 07 Eylül 2017 tarihinde, saat 14:17
  Permalink

  Bende kocaman bir göz çıktı

 • 12 Mart 2017 tarihinde, saat 00:11
  Permalink

  Gözü olanın gözü çıksın

 • 12 Ağustos 2016 tarihinde, saat 16:03
  Permalink

  AYNE GÖZÜ OLANIN GÖZÜ ÇIKSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.