Falda İnsan Görmek

Paylaş

Kahve falında insan görmek, dostluğu, sevgiyi, mutluluğu ve huzurlu bir hayatı işaret eder. Ömrünüzün son günlerini yaşadığınıza bu vakitleri oldukça iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğinin bir habercisidi olabilir.Bu dönemlerde yeni bir arkadaş ile tanışacaksınız ve bu arkadaşınızdan oldukça etkileneceksiniz. Bu tanışma aslında yeni bir ilişkinin ilk adımları olabilir.

Kahve falında insan görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise bu hafta oldukça enerji dolu günler geçireceksiniz ve bu enerjilerinizi insanlara karşı faydalı olacak şekilde geçirmeniz sizin açınızdan da oldukça yararlı olacaktır. İş hayatınızda önemli girşimleriniz ve projeleriniz olabilir, ortaklarınızla birlikte iyi bir şekilde işinizi analiz ederek, yatırımlar yapmaya başlamalısınız. Aşk hayatınızda ise uzun bir süredir kalbinizde biriktirdiğiniz duyguları artık dışa vurmanın vakti geldi. Duygularınızı içinize hapsetmeyin ve ilgi duyduğunuz kişi ile tüm içtenliğinizle konuşun.

Falda insan görmek ne demek sorusunun cevabı ise çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ile büyük bir tartışma yaşayabilir, ona karşı olan ön yargılarınızı gün yüzüne çıkartabilirsiniz. Her ikinizinde karşılıklı olarak kalpleri kırılacak ve uzun bir süre küs kalacaksınız. Eğer bu dönemlerde birbirinize karşı anlayışlı olmaz iseniz, arkadaşlık ilişkiniz bir daha geri dönüşü olmayan bir noktaya sürüklenebilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

 1. ada dedi ki:

  yemin ederim son paragraftaki doğru çıktı

 2. rumuz dedi ki:

  mesela ilgiduy dugum konuştum ters tepki verdi diyelim ozaman kendimi öldürürüm
  yaşayamam

 3. Anonim dedi ki:

  lütfen kaldırılmasını istiyorum fatma kukuk rica sizden

 4. fatma kukuk dedi ki:

  çokçokçokçokçoooooooooooooookamaçoooooook açılamıyorum ona

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.