Falda Yılan Görmek, Kahve Falında Yılan

Yılan

Kahve falında çok sık rastlanan sembollerden biri de yılandır. Falda yılan sembolü genellikle kötü anlamlar taşısa da bir çok durumda iyi anlamlar da içerir. Kahve falında yılan soğukkanlı ve arkanızdan bir çok konuda iş çevirem bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Yılan sembolünün genellikle size yakın gibi görünen bazı kişilerden de zarar görebileceğinizi içeren bir anlamı vardır. Falda yılan gören kişilerin etrafındaki bir takım kişilere karşı daha dikkatli olması gerekir. Kahve falında yılan sizi güler yüzlü tavırlarıyla sizi kandırabilecek bazı kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Falda görülen yılanın iyi yönleri de vardır. Eğer yılan sembolü çok büyük ve fincanın her tarafını kaplayan bir şekilde görülüyorsa sizi dışarıdan gelecek kötülüklere karşı koruyabilecek bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size ve ailenize bir çok konuda yardımcı olacak demektir. Falınızda gördüğünüz yılan eğer bir kadının elinde duruyorsa hane içine gelecek olan bir kadın huzurunuzu kaçıracak demektir. Bazı konularda kendinizi sıkmamanız gerekir ve olayların akışına göre kendinizi ayarlamanız sizin için daha huzurlu bir döneme işaret edebilir.

Kahve falında yılan kafası genel olarak iyiye işaret değildir. Falına bakılan kişinin hayatında karışıklıkların olduğunun göstergesidir. Yılanlar insanların korktukları bir hayvan olduğu için kişilere zarar verebilecek düşmanları temsil ederler.

Kahve falının yorumlanmasında yılanın şeklinin ve yılanın yanında bulunan varlıkların neler olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Kahve falında yılanın yanında bir kadının bulunması herhangi bir kadından zarar görüleceğine işaret eder. Yılanın kalınlığı ve inceliği de yorumları değiştirebilir. Eğer yılan kalın ve uzunsa çok büyük bir düşmanınız olacağını gösterirken ince ve küçük yılan ise sadece arkanızdan dedikodunuzu yapan insanları gösterir.

Kahve falında çıkan yılan dili her zaman olumsuz olayları, can sıka şeyleri temsil etmektedir.

Kahve Falında Yılan Kafası Görmek

Kahve Falında Yılan Kafası Görmek genel olarak iyi yorumlanmamaktadır. Falına bakılan kişinin hayatında bir takım karmaşaların olduğunun işaretçisidir. Her daim karşınıza olumsuzluklar çıkacağına yorumlanırken çevrenizde olan insanlara dikkat etmeniz gerektiği şeklinde de yorumlanır. Görülen yılanın kafası normalden küçük ise çevrenizde sizin hakkınızda konuşan insanlar olduğunun göstergesidir. Böyle bir fal ile karşılaştığınızda çevrenizi hemen değiştirmeli ve hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Kötü anlama gelse de bazen iyi olarak yorumlandığını da görürüz. Genelde arkanızdan iş çeviren ve size yakın gibi görünen kişilerden zarar göreceğinizi temsil edecektir. Etrafınızdaki kişilere karşı temkinli olmanız sizin açınızda daha iyi olacaktır.

Yılan

Falda Yılan Dili Görmek

Falda Yılan Dili Görmek aslında dedikodu anlamına gelmektedir. Fal yorumcularına göre dedikodunuzu yapan ve sizi çekemeyen kişilere işarettir. Sizin her iyi haliniz o kişiyi rahatsız edecek ve sizin mutlu olmanızı hiç istemeyecektir. Sizin arkanızdan her daim dedikodunuzu yaparak sizin adınızı çıkararak sizin kötü olmanızı isteyecektir. Yılanın şekline ve etrafında olan diğer şekillere göre yorum farklılaşmaktadır. Aslında kahve falında yılan görmek düşman anlamına gelecektir. Düşman oldukça sinsi ve tehlikeli olmaktadır. Arkanızdan konuşan kişilerin size karşı bazı planları var. Gözünüzü açık tutmanız gerekiyor. Yılan, kişinin başına gelecek kötü olaylar anlamına gelmektedir. Bu kötü olaylar fal sahibinin bazı kötü gelişmeler yaşanacağının habercisi olarak karşımıza çıkar.

Yılan

Kahve Falında Yılan Kuyruğu Görmek

Kahve Falında Yılan Kuyruğu Görmek fal sahibinin hiç duymadığı sözleri duyacağına, yeni kalıcı dostlar edineceğine, mallarının daha da eksileceğine, başarılarının azalacağına ve konforlu bir hayat süreceğine işaret eder. Uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa sürede kavuşacaksınız. Planlarınızı gerçekleştirecek ve farklı şekillerde gelir elde edeceksiniz. Resmi işleriniz varsa resmi işlerinizde kolaylıklar yaşayabilecek ve gelirinizi giderek artıracaksınız. İyi bir kariyer edinebilir ve herkes tarafından konuşulan bir kişi haline gelebilirsiniz. Kısa süre önce uğranılmış olan zararın kısa sürede kapatılacağına ve sorunların çözüleceğine delalet eder. Atacağınız her adımda daha çok kazanç elde edebilecek kendinizi daha yüksek mevkide bulabilirsiniz.

 

 

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın