Falda Kadeh Görmek, Kahve Falında Kadeh

Kadeh

Kahve falında kadeh görmek, gizli sırlarınızın arkadaşlarınız tarafından ortaya çıkarıldığına, arkadaşlarınız adına büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza işarettir. İş ve okul hayatınızda oldukça başarılı olacağınıza, aşk hayatınızda durgun dönemler yaşayacağınızın bir habercisidir.

Kadeh görmek, kısmet, evlilik, hayırlı iş ve bol kazancın sembolüdür. Kısa bir süre içerisinde hoş süprizler ile karşı karşıya kalacaksınız ve hayatınızın durgunluğu bir anda yerini heyecana ve hareketliliğe bırakacak. Hamile kalacağınıza veya erkek çocuğunuz olacağınızın bir habercisidir. İş hayatınızda yeni girişimler yapacaksınız fakat ortaklarınızdan biri anlaşmazlık çıkaracak ve bütün projeniz suya düşecek.

Kadeh görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise son günlerde oldukça duygusal ve alıngan birisi olacağınızın habercisidir. Yaşadığınız olaylar sizi oldukça etkileyecektir. Büyüklerinize karşı saygıda kusur etmeyin ve onların isteklerini sorgusuz sualsiz yerine getirin, onların kalbini kıracak herhangi bir şey söylememeye çalışmalısınız.Hayatınızdaki problemler giderek büyüyecek ve sizi oldukça perişan bir hale getirecektir.Bir kişinin kahve falında kadeh görmesi, o kişinin eşinin öleceğine veya hastalanacağına işaret olabilir. Aynı zamanda çocuğunuz ile ilgili bazı rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda inancınızı kaybetmemeniz ve sabırlı olmanız gerekiyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın