Falda Kanguru Görmek

Paylaş

Kahve falında kanguru görmek, yeni bir kişi ile tanışacağınıza ve arkadaş olacağınıza işarettir.Kanguru, mutluluğun, zaferin ve başarıların sembolüdür. Yaşadığınız her türlü problemin altından rahatlıkla kalkabileceksiniz. Şansınız ve kısmetiniz açılacak, hatta size evlilik yolu bile gözükebilir. Kız çocuğuna sahip olacağınızın bir işaretidir.

Kahve falında kanguru görmek, oldukça hayırlı yorumlanır. Asil, saygılı, ahlaklı ve nitelikli biri olduğunuzu, çevrenizdekiler tarafından oldukça sevilen birisi olduğunuzun bir göstergesidir. Son günlerde bazı kişilere karşı canınızın sıkıldığını ve onlara kızgınlık duyduğunuzu işaret eder. Patavatsız konuşmaları ile sizin değerli vaktinizi alan kişilerle arkadaşlığınızı daha fazla devam ettirmenin anlamı yok. Manevi açıdan bir boşluktasınız ve inanç dünyanıza yenilikler katmanın vakti geldi. ibadetlerinizi yapmaya başlayın ve hayatınızdaki değişimleri fark edin.

Kahve falında kanguru görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise iş hayatınızda yaptığınız anlaşmalar ile ilgili problemler ortaya çıkacak başınız oldukça ağrıyacağını işaret eder. Baskın bir karaktere sahip olduğunuz için sürekli olarak etrafınızda yer alan arkadaşlarınızın veya ailenizden herhangi bir üyenin sizin sözlerinizi dinlemesini istediğinizi ve isteklerinizin yerine getirilmesini talep edersiniz. Fakat bu zihniyet oldukça yanlıştır, biraz daha hoşgörülü, saygılı ve ahlaklı olursanız yaptığınız davranışların çevrenizdeki kişileri kırdığını ve onları çok üzdüğünü fark edebilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

  1. Ha ha ha ha dedi ki:

    Neden arama moturu çıkmıyor. Sitenin önceki hali daha iyiydi. Aradığımı bulamıyorum. Admin admin adminnnnnnnnnnnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.