Katina 5 Kart Açılımınız ve YorumlarıTuran
Nedensellik ve dindarlık. Eğer kart ilk açtığınız kartsa, size sempati duyan tanıdık bir kişi özellikle hukuki konularda size yardımcı olacaktır. Yeni durumlara zemin hazırlayacak. Yeni bir ev, iş, para, her şeyin en iyisi. Bu kişi sizin üzerinizden kendi yaratıcılığını konuşturuyor. Bir randevu. Sevdiğinizle bir aşk ilişkisi.

Zümrüt Ters
Emerald’ın sultanı. Başarı kesin ama beklenen an biraz uzakta.

Köpek
Bir arkadaşınız yardıma ve desteğe geliyor. Bu kart ayrıca önceki ve sonraki kartlarla birlikte evde olup bitenleri gösteriyor. Eski ve gerçek bir arkadaşınızdan gelen çözüme inanmanız gerektiğini söylüyor.

Gamhat
En yüksek hedeflerini sakinlik ve kararlılıkla yönetir. Tutkuları büyük ve kendine cazibesinden fışkırıyor. Onunla birlikte dünya ele geçirilecek. Güven eksikliği çiftler arasında sorun ve komplolar yaratacak. Aşk kaybolur. Sonunda gerçek her şeyden çok parlamalı.

Sunit
Muhteşem bir ego bu kişinin altında yatıyor ve aynı zamanda yoğun ve büyük bir cinsel istek. Dinamik aşk ve tutkulu ilişki. İnişli çıkışlı tutkulu bir ilişki sizi üzüyor. Hazırlıklı olun, her şeyi bekleyin. Aşk hayatınızda çok büyük bir fırsat olacak ya şimdiki ya da tekrar alevlenen bir ateş.


Başka 5 Kart Çek   3 Kart Açılımına Bak