Falda Kertenkele Görmek, Kahve Falında Kertenkele

Kertenkele

Kahve falında kertenkele görmek, kahveleriniz size çok şey anlatabilir artık eskisi gibi bir fal uzmanı olmanıza gerek yok telveni,bn çağrıştırdığı resimlere bakarak fincanın size ne anlattığını tahmin edebilirsiniz. Bunu başarmak eskisi kadar zor değil gördüğünüz şekilleri internete yazıp ya da bir fal kitabından yorumuna bakarak yorumlayabilirsiniz.Bunun için sadece resimleri birleştirecek yaratıcı bir zekaya ve yorum gücüne ihtiyacınız var onlar da var diyorsanız işin zor kısmını hallettiniz demektir. Şimdi eğer fincanınızda bir kertenkele resmi görüyorsanız biraz tedirgin olabilirsiniz hayır bu bir varsayım değil gerçekten tedirginm olabilirsiniz çünkü pek iyi şeylere işaret etmez.

Falda kertenkele görmek, bu demek değil ki diken üstünde yaşayın diyorum fakat hareketlerinize ve çevrenizdeki insanlara daha fazla dikkat etmeye başlayabilirsiniz mesela ki biraz zor görünebilir hele ki çevresi geniş bir insansanız işiniz daha da zorlaşacak ama siz sakin olun sadece attığınız adımları bir düşünüyor idiyseniz şimdi beş düşünün öyle hareket edin . Bu kertenkele sadece zor ve anlaşılmaz günlere yorulmaz aynı zamanda durağan ve hareketsiz geçecek bir dönemi de işaret edebilir yani hayatınızda ne iyi ne kötü değişen hiç bir şey olmayabilir yani beklediğiniz bir durum var ise bu biraz daha gecikebilir ancak umutsuzluğa kapılmamalı beklediğiniz ve istediğiniz şeyi dilemeye devam etmelisiniz. Aşk hayatınızdaki durağanlık ya da hareketsizlik canınızı sıkabilir ancak bu durum sizi üzmesin kötü şeyler olmasından ise hiç bir şeyin olmaması daha iyi değil midir.

Kertenkele tehlikeli bir havyan olduğu için fal içerisinde çıktığı zaman endişeli olarak zamanlar geçirilmesine ve tehlikeli durumların olmasına işaret ediyor. Bu yüzden fal sahibi olan kişinin çok dikkatli olması ve güvenli adımlar atması gerekmektedir.Zamanın boşa geçmesine ve vaktin iyi bir şekilde değerlendirilmemesini de göstermektedir.

Kahve Falında Kertenkele Kafası Görmek

Kertenkele

Falda kertenkele kafası çıkması sessiz bir dönem içerisinde de olduğunu gösteriyor. Durgun bir şekilde olmaya ve hareketsiz şekilde geçecek günlere işaret etmektedir. Falda çıkan hayvanlar diğer semboller ile birlikte alınarak o duruma göre yorumlanması gerekiyor. Zaten iyi bir fal yorumcusu daima her ince ayrıntıyı göz önüne alarak fal sahibini aydınlatarak bilinçli bir şekilde yorumlama yapmaktadır.

Kahve falında kertenkele kafası görmek; kadere inanmak ıslan dini için imanın şartları arasında yer alır; ülkemiz de İslam ağırlıklı bir ülke olmasına rağmen kaderin değişmeyeceğini düşünen birçok insan vardır. Kader değişebilir; bununla birlikte yaratan kimseyi dünyaya eziyet çektirmek için dünya üzerine göndermemiştir. Sizlere şöyle anlatalım kader uzun bir çizgi olmakla birlikte kaderimizi değiştirecek birçok vardır. Bizler bu yolları fark etmediğimiz için hayatta hep zorluk çekiyoruz. Kahve falları bizlere bu yolları gösterirken kahve falında kertenkele kafası görmek de iş hayatımıza uygun birçok mesaj içerir. Sizler bu fal ile karşılaştıktan sonra iş hayatınızda kemer sıkma politikası uygulamaya başlamalısınız. Faldan sonra en azından 1 aylık sürece çok dikkat etmekle yükümlüsünüz aksi halde karşılaşacağınız durumlardan siz sorumlusunuz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın