Falda Kılçık Görmek, Kahve Falında Kılçık

Kılçık

Kahve falında kılçık görmek , verdiği sözleri tutan bir kişi ile tabir edilir. Uzun zamandır beklediğiniz bu sözleri yerine getirecek olan kişi ile aranızdaki güven duygusu daha da pekişecek , dostluğunuz bir adım daha öne çıkacak demektir.

Bazı yorumlarda yakın akrabalar ile yaşanacak olan gergin dakikalara delalet olarak bahsedilen kılçık  , bu gerginlikten sizin yararlı çıkıp , karşı tarafın sizi yanlış anlamasına neden olan davranışları açıklamanıza vesile olacak. Aşk yaşantınızı beklediğinizden daha hareketli günlere taşıyan sevgiliniz ile çok mutlusunuz fakat sevgilinde artık sizden bir şeyler bekliyor fakat bunu size hissettirmemeye çalışıyor. Onun için planlayacağınız güzel bir gün bu beklentiye cevap verecek ve size daha da bağlanacak. Falda kılçık görmek , bu hafta yoğun ve koşturmaca dolu günler demek.

 

Kahve falında kılçık görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , patronunuz ile aranızda çıkan bir fikir ayrılığının ,ortaya yeni fikirler ve düşünceler çıkmasına neden olmasıdır. Biraz yaratıcılığınızı kullanarak en zor projelerin bile üstesinden geliyorsunuz.

Evlilik hayatınız çok rayında olmasına rağmen küçük bir hastalık haberi ile endişe edebilirsiniz fakat korkmayın çok ciddi bir durum olmamakla birlikte önlemini almazsanız yada ihmal ederseniz biraz ilerleyebilir ve canınızı sıkacak durumlar yaratabilir. Sonunda beklediğiniz para gelecek ve borçlarınızdan kurtulacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın