Falda Kokarca Görmek, Kahve Falında Kokarca

Kokarca

Kahve falında kokarca görmek , kişinin cana yakın , sıcak ve uyumlu bir karakterde olduğunu göstermekle birlikte tüm zorluklara göğüs gerekecek güçte olmasına işarettir. Söylentilere kulak asmadan kendi bildiği doğruların peşinden giderek ne kadar haklı çıkacağını da zamanla herkese ispat etmiş olacak. İş hayatında , çıkarcı bir insan ile karşı karşıya kalınması ile de yorumlanan kokarca görmek ,  ne kadar çıkarcı olursa olsun sizin soğukkanlı davranışlarınızdan yüz bulamayıp sizi kullanamayacağını anlayınca geri adım atacak.

Falda kokarca görmek , üzerinize vazife olmayan bir duruma karışmanız nedeni ile iki kişi arasında kalmaya delalettir.

 

Kahve falında kokarca görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı aşk veya evlilik hayatınızın ufak ufak kelimeleri büyütmekten dolayı tehlikeye gireceği anlamını taşır. Ne kadar inatçı bir yapıda olsanız da karşı tarafı da dinleyerek adımlar atmalı , boş yere kalp kırmaktan kaçınmalısınız.

Bu aralar bir kenara biraz para atmak çok akıllıca bir hareket olacaktır. İlerde iş hayatında yaşayacağınız durgunluğun maddi durumunuzu zorlamasına engel olmuş ve kimseye muhtaç olmadan sıkıntınızın çaresine kendiniz bakmış olacaksınız. Bu durum öz güveninizi daha da artıracak ve yatırım yapma konusunda size parlak fikirler verecek.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın