Falda Kupa Görmek, Kahve Falında Kupa

Kupa

Kahve falında kupa görmek , kişinin daha önce uzun uğraşlar vermesine rağmen fark edilmeyen bir işinin , onun bile unuttuğu bile unuttuğu bir zamanda hak ettiği takdiri göreceğine delalettir.  Bazen de yıldızı yüksek biri ile tanışıp çok etkileneceği anlamına gelen kupa , bu birlikteliğin uzun ömürlü bir aşk olacağına işaret eder. Söylediğiniz bir söz başkası tarafından yanlış anlaşılıp beklenti içerisine girmesine neden olacak fakat bu beklentinin gerçekleşmesinin ona ne kadar yarar sağlayacağını görünce dayanamayıp siz de oyunu bozmayacaksınız. Arkadaşınızı mutlu etmenin sizin hayatınıza da yansıdığını görünce daha da mutlu olacaksınız. Falda kupa görmek ; iş fırsatları için uygun bir dönem demektir.

Kahve falında kupa görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı da evlilik hayatınızın art arda gelen şoklarla sarsıldığını düşünürken birbirinize daha sıkı kenetlenmesini sağlamaktır. Kişilik olarak çok sağlam ve sadık bir yapınız olduğu için olduğu için partnerinizin ihtiyaçlarına cevap vermekte gecikmeyecek ve bu şokları kendinize olumlu yönde çevirmeyi başaracaksınız.

Düşündüğünüzden de kolay gelen bir başarıya da işaret eder. Gözünüzde büyüttüğünüz için bir türlü girişimde bulunmadığınız yeni bir iş fırsatını değerlendirmek için uygun bir zaman dilimi içerisine girilmiş demektir. Sadece  biraz motivasyona ihtiyacınız var onun dışında çok başarılısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın