Falda Kuru Kafa Görmek, Kahve Falında Kuru Kafa

Kuru Kafa

Kahve falında kuru kafa görmek, yaptığınız işlerin zorluklarını veya içerisinde bulunduğunuz ortamda oldukça yanlış ve kötü niyetli insanların olduğunun bir göstergesidir. Siz farkında olmadan arkanızda karanlık işler dönebilir, bu tür ortamlardan hemen uzaklaşmanız gerekiyor. Hayatınız giderek hareketli bir hal alacak ve yaşadığınız olayların nedenini bulmakta oldukça zorlanacaksınız.

Falda kuru kafa görmek, yaşamanızda özellikle iş hayatınızda güveneceğiniz kişileri oldukça iyi bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Son zamanlarda bazı yaşadığınız zorluklardan dolayı yeteri kadar üzüldünüz ve perişan oldunuz, yanlış kişilere güvenmenin hazin sonunu yaşamayı her ne kadar hak etsenizde bundan sonra ilk olarak kendinize güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Kahve falında kuru kafa görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda duygularınızın oldukça yoğun olacağı bir dönem içerisindesiniz, sevgiliniz veya eşinize karşı düşüncelerinizi ve duygularınızı hissettirmenin vakti geldi. Sevgiler paylaştıkça arttığını sakın unutmayın. İçinizde beslediğiniz sevgi ve aşkın yükünü eğer artık kaldıramıyorsanız, karşınızdaki kişiye açılmanın vakti geldi.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın