Falda Liman Görmek, Kahve Falında Liman

Liman

Kahve falında liman görmek, her türlü zorluğu ve engelleri kısa bir süre içerisinde aşacağınıza işarettir. Huzursuzlukları hayatınızın gerisinde bırakarak, rahata kauşacaksınız. Ayrıca evinize bir çok misafirinde geleceğinin habercisidir. İlerleyen günlerde çok mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz.

Falda liman görmek, bereket ve bolluğa, korku ve şiddete, huzurlu ve sakin bir yaşama işarettir. Uzun zamandır yolunu beklediğiniz birinin iyi bir halde geri döneceğinin habercisidir.Düşüncelerinizi ağırlıklı olarak iş hayatınızda kararlarınızı verirken kullanmalısınız ve düşüncelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Bu hafta yapacağınız iş görüşmelerinizde başarıyı yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda ise kıskanç bir arkadaşınız haddini aşan cümleler ile ilişki hayatınıza girecektir. Bu günlerde ilişki hayatınız oldukça duygu yüklü geçecektir.

Kahve falında liman görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınıza bu haberden ailenizinde etkileneceğine işarettir. Varlığınız tüm arkadaşlarınız tarafından mutluluk ifade etmektedir. Kararlarınızı verirken doğru bir şekilde düşünmeye ve dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın