Falda Mektup Görmek, Kahve Falında Mektup

Mektup

Kahve falında mektup görmek, uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan haber alacağınıza işarettir.İstediğiniz şeylerin gerçekleşeceği, herşeyin yolunda gideceği günler yaklaşıyor. Üzüntü ve kederlerden kurtulacaksınız.

Kahve falında mektup görmek, aklınızda olmayan ve ilk başlarda ilgi duymadığınız bir kişiye bugünlerde ilgi duymaya başlayacaksınız. Aşk rüzgarları sizi etkisi altına alacaktır. Fakat ailenizden biri ile ilgili alacağınız kötü haber sizi perişan edecektir. Korku ve endişe birbirini kovalayacak, oldukça huzursuz günler sizi bekliyor olacaktır.

Mektup görmek, söz ve yazının sembolüdür. Mektup gören kişinin hayatında olumlu ve iyi değişiklikler yaşanacaktır. Aşk hayatınızda ise karşınıza çıkacak olan bir kişiye oldukça tutulacak ve büyük bir heyecan yaşayacaksınız. Kahve falında mektup görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise uzun süredir heyecan ile beklediğiniz haberi alacak ve oldukça mutlu olacaksınız. Aileniz ve arkadaşlarınızda bu haberden etkilenecektir.Bir arkadaşınız acil olarak size ulaşmaya çalışıyor fakat bir türlü ulaşamıyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın