Falda Melek Görmek, Kahve Falında Melek

Melek

Hepimizin kafasında oluşmuş bir melek sembolü vardır. Kimi zaman kahve fallarında da göze çarpıp, yorumlanmayı bekler. Kahve falında melek görmek, yaşamınızda süregelen bütün sıkıntıların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Kanatlı melek ise, yine yaşamda kişinin çok önemli bir karar almak üzere olduğunu gösterir.

 Kahve falında melek görmek parasal anlamda sıkıntı çekmeyeceğinize ve feraha erişeceğinize işarettir. Hayatınızı etkileyebilecek bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Ummadığınız bir anda beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz. Bu önemli haber hayatınızı olumlu etkileyecektir. Kahve falında melek görmek size herhangi bir konuda söz veren yakın bir dostunuzun ya da sevdiğinizin verdiği sözü tutmaması anlamına da gelmektedir. Belirli bir dönem sonrasında sizin güveninizi kaybedebilir.

Kahve Falında Melek Kanadı Görmek

Kahve falında melek kanadı görmek; dinimizde melek en temiz varlıkların başında gelir ki yeni doğan bebekler bizlerde melek olarak adlandırılır. Günahsızlığın temsilidir. Kahve falında melek kanadı görmek te bir o kadar önemlidir. Hayatınızda birçok dilek dilemenize rağmen çaba gösterdikleriniz gerçekleşir ama bazen ne kadar çaba göstersek te dileklerimiz gerçek olmaz. Kahve falında melek kanadı görmek hayalleriniz ve ya dileklerinizin gerçek olacağı anlamına gelir. Karşınıza çıkabilecek en temiz fallardan biri ile karşılaşmışsınız bu fal sizlere çıktıysa en temiz dileklerinize kavuşmak için artık ne bekliyorsunuz? Yine de cümle içinde bahsettiğimiz bir püf noktaya dikkat çekmek istiyorum. Yalnızca istediğiniz iyi dilekler gerçek olur, sizin için iyi bir başkası için kötü bile olsa o dilek yine gerçekleşmez.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın