Falda Mum Görmek, Kahve Falında Mum

Mum

     Kahve falında mum görmek bazı yorumculara göre olumlu, bazılarına göre de olumsuz yorulur. Olumlu düşünürsek işlerimizin iyi olacağına, akrabalarımızla aramız iyi değilse düzeleceğine, sağlık sorunlarımız varsa hızla çözüleceğine, daha rahat bir dönem geçireceğimize, şans oyunlarında bahtımızın daha açık olacağına delalettir. Bekârsa yeni bir ilişkiye başlayacağına, evliliğinde sorunlar varsa bu sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, işinde daha iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Kahve falında mum görmek bazı yorumculara göre olabilecek kötü olayların habercisi olarak yorumlanır. İş hayatında bazı zorluklar yaşanacağına, üstündeki yöneticilerden kötü muamele görüleceğine, iş ortamında haksızlığa uğrayacağına işaret etmektedir.

 

Kahve falında mum figürünün durumu konumu da yorumcuya fikir verebilir. Mum figürünün fincanın tabanında olması fal sahibinin kendisiyle ilgili bir sorun yaşayacağı ve genellikle gönül işlerinde bir çıkmaza düşeceği şeklinde yorumlanabilir. Mum figürünün fincanın kulpuna yakın yerde olması da iş hayatındaki gelişmelerden haber verir. Fincan tabağında görülen mum figürü ise fal yorumcusunun bakış açısına göre aile ile ilgili gelişmeleri bildirir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın