Falda Nar Görmek, Kahve Falında Nar

Nar

Kahve falında nar görme kız çocuğuna, üzüntü ve kedere, hastalıkların şifa bulmasına işarettir. Zengin ve cömert kişiler hayırlı evlatları olacağının habercisidir. Eğer bir olaydan dolayı canınız sıkkın ve oldukça üzüntü içerisindeyseniz bu sorunlar en kısa sürede düzelerek rahatlığa, huzura ve mutluluğa ulaşacaksınız.

Nar görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise bolluğa, zenginliğe işarettir. İş ve okul hayatınızda sürekli olarak çalışmaya ve dürüst olmaya özen gösterin. Kısa sürede başarılar sizin peşinizi bırakmayacaktır. Eğer gençlar kahve falında nar görüyorsa evliliğe veya çocuk sahibi olmaya işarettir.

Falda nar görmek mal ve yüksek kazanç sağlayacağınıza işarettir. Tüccarlar için işlerinin yolunda gideceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağının bir habercisidir. Akrabalarınızı ve sevdiklerinizi uzun süredir ziyaret etmediğinizi, mutlaka en kısa süre içerisinde onları ziyaret ederek, gönüllerini almanız gerektiğinin anlamıdır. İlişkilerinizde herhangi bir sorun olmadan devam edeceğine ve çok mutlu olacağınıza işarettir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın