Falda Oklava Görmek, Kahve Falında Oklava

Oklava

Kahve falında oklava görmek, bedduaya, söze, sıkıntıya ve felakete işarettir. Hayatınıza şekil verecek kararlar alacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz. Bu nedenle kararlarınızı verirken oldukça düşünceli ve doğru bir şekilde hareket etmelisiniz.

Falda oklava görmek, iş ve okul hayatınızla ilgili yeni fikirlere sahip olacağınızı ve ciddi değişimler yaşacağınızın bir habercisidir. İş hayatınızda oldukça güçlü duruma gelirken, rakipleriniz sizi çok kıskanacaktır. Ailenizden herhangi bir kişi ile tartışacak ve bu durum sizi çok üzecektir. Fakat bu tartışmayı ve küslüğü daha fazla uzatmak size herhangi bir şey kazandırmayacağınızı bilmelisiniz.

Kahve falında oklava görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda yaşadığınız üzüntülü dönemler sırasında kendinizi ve tüm gücünüzü işinize vererek, bu strestli dönemi başarıya çevirebilirsiniz. Egosu yüksek ve kendini çok bilmiş kişilerle arkadaşlıklarınızı bitirin ve yeni kişilerle tanışmaya ve arkadaşlık kurmaya çalışın. Aşk hayatınızda birden fazla duyguları bir arada yaşabilirsiniz. Eşiniz ve sevgilinizle kimi zaman sevgi dolu günler geçiriren kimi zamanda çatışmalı ve sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz. Bu durumlar karşısında oldıkça sabırlı ve sakin olarak davranışlarınızı şekillendirmeniz gerekiyor. Hem iş hem de özel yaşamanızda biraz daha sıkıntılar yaşayacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın