Falda Davul Görmek, Kahve Falında Davul

Davul

Kahve falında davul görmek, yakın zamanda beklediğiniz bir haber alacağınızın işaretidir. Fakat alacağınız bu haber sizi hayal kırıklığına uğratabilir veya üzebilir. Arkadaşlarınız arasında hakkınızda herhangi bir doğruluğu olmayan dedikodular dolaşmaktadır. Bu dedikodular size herhangi bir zarar vermemekle kalmayacak aynı zamanda arkadaşlarınızı yakından tanıma fırsatını size sunacaktır.

Falda davul görmek, yalan ve yanlış sözlere, cahilce yapılan davranışlara ve dedikodulara işarettir. Bu dönemlerde paraya ihtiyacınız olabilir ve acil ödemeniz gereken borçlarınız olacaktır, bu sıkıntılı günlerinizde beklediğiniz paralar gelmeye başlayacak ve sizi borç batağından kurtaracaktır.Son günlerde arkadaşlarınıza karşı haddinden fazla kibirlendiğinizi ve bu davranışınızın onları rahatsız ettiğinin bir göstergesidir. Hac kafilesinde yer alacağınızında bir işareti olabilir.

Kahve falında davul görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise iş hayatınızda karşınıza yeni fırsatlar çıkacak ve dürüst ve gerçekçi olduğunuz her zaman kazanmaya devam edeceksiniz, yeni projelerinizde maddi açıdan riskleride hesaplamanız projenizin iyi bir şekilde ilerlemesi ve başarılı olması için oldukça önemli. Okul hayatınızda başarı dolu günler yaşarken aşk hayatınızda ise oldukça çalkantılı günler yaşayacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın