Papağan

230
Papağan

Kahve Falında Papağan Görmek
Kahve falı yorumlatmak için illa bir falcı aramak gerekmiyor. Günümüzde birçok kişi bu işe gönül vermiş durumda. Yemeklerden sonra bol köpüklü kahveler içilir, yorumlanamasa bile mutlaka tabağı ile buluşturulur, soğuduktan sonra telvelerin şekilleri zihinde canlandırılır ve yorumlanmaya çalışılır; temel noktası, gönülden istemek, yoğunlaşmak, en önemlisi de hayal edebilmektir.

Kahve falında papağan görmek, ilk defa karşılaştığınız bir kişinin bundan sonra hayatınızda yer alacağını ve size farklı bir pencere açacağını ifade eder. Yaşamınıza giren bu kişi, hayatınızda birtakım değişiklikler yapmanıza olanak sağlayacaktır. Yani, yeni bir kişiyle gelen yeni bir hayat sizi bekliyor.

Kahve falında papağan görmek hayatınızın kısa bir zaman dilimi içerisinde değişeceğine işarettir. Aynı zamanda hakkınızda dedikodu yapılması anlamını da taşımaktadır. Sizde ilgi ve merak uyandıracak bir kişiyle tanışmanız anlamına da gelmektedir.

Kahve falında papağan görmek arkadaş ve dostunuz olan kişilerin sayısında belirli bir artış olmasına işarettir. Hayatınızda yeni bir dönemin içerisine girebilirsiniz. Dostlarınız sizi yalnız bırakmayacak ve dertlerinizi onlarla paylaşacaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
 1. burcun defne oygun dedi ki:

  benim falım da papagan vardı ve bir erkegin başına konmuştu bu ne demek açıklarsanız sevinirim

 2. Asliakcin dedi ki:

  Sagolun gercekten dogru

 3. Samet dedi ki:

  Teşekkürler,gerçektende doğru

 4. safinaz dedi ki:

  teşekkürler

 5. banu dedi ki:

  doğru çıkıyor gerçekten çok tşkr ederim