Falda Paraşüt Görmek, Kahve Falında Paraşüt

Paraşüt

Kahve falında paraşüt görmek, hedeflerinize ve hayallerinize her ne olursa olsun ulaşacağınıza işarettir.Paraşüt gören kişinin gönlünün oldukça zengin olduğu ve cömert olduğunun ve bazı durumlarda kendine zarar verecek davranışlar sergilediğinin bir göstergesidir. Paraşüt görmek, bencilliğin, agresifliğin, zenginliğin ve paranın bir sembolüdür.

Falda paraşüt görmek, son zamanlarda paranızı çok hızlı bir şekilde gereksiz şeyler için harcadığınızı ve para durumunuzu dikkatli bir şekilde değerlendirerek harcamanız gerektiğinin bir işaretidir. Rahatlık ve kolaylık her zaman tembelliği getirir, başarıya ulaşmak için yoğun bir şekilde çalışmalısınız. İş ve okul hayatınızda oldukça ümitsiz günler yaşacağınızın habercisidir. Ailenizle aranız açılacak ve onlara karşı öfke besleyeceksiniz fakat bu öfke size zarardan başka herhangi birşey kazandırmayacak. Bir an önce sevdiklerinizin gönlünü almaya çalışmalısınız.

Kahve falında paraşüt görmek, aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yaşayacağınızı, son günlerde görmüş olduğunuzun kişinin sizi oldukça etkilediğini ve ne yapacağınızı bilmez bir hale geldiğinizin yorumudur. Sevdiğiniz bir kişiye karşı davranışlarınızla ona ilgi gösterdiğinizi yavaş yavaş belli etmeye başlayın ve ondan karşılık beklemek için acele etmeyin. Sevgi, acele ve hızlı bir şekilde olmaz, en azından gerçek aşkı arıyorsanız oldukça sabırlı olmalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın