Falda Pasta Görmek, Kahve Falında Pasta

Pasta

Kahve falında doğum günü pastası görmek evlilik gibi mutlu bir haberin işaretidir. Kısa bir süre içerisinde hiç beklemediğiniz bir yerden oldukça sevinçli ve müjdeli bir haber alacaksınız.  Hayırlı işlerle karşılaşacak ve bol paralar kazanarak sevdiklerinize ve zor durumda olan insanlara yardım eli uzatacaksınız.

Falda pasta görmenin anlamı geçmişte yaşadığınız geri dönüşü olmayan kötü olayları tekrar yaşayacağınızı ve üzüntü içerisinde olacağınızında bir habercisidir. Pasta görmek aynı zamanda bereket ve bolluktur. O yıl içerisinde ev hanesinde tüm aile fertleri huzurlu ve mutlu olacaktır.

Pasta görmek aynı zamanda iyi bir insan olduğunuzu, çevrenizdekiler tarafından sevildiğinizi ve takdir edildiğinizi ifade eder. Sevdiklerinizle ve değer verdiğiniz kişilerle birlikte gelecek yaşam için mutlu günler sizi beklemektedir aynı zamanda ufukta hayırlı kısmetlerde gözüküyor.  Bu kısmet aynı zamanda bir evlilik işareti olabilir. Eğer ilişkiniz varsa ve birlikte iyi bir geleceği hayal edebiliyorsanız sakın onu üzmeyin ve sevginize değer verin.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın