Falda R Harfi Görmek, Kahve Falında R Harfi

Bu yazımızda Kahve Falında R harfi görmek ne anlama gelir ve falda R harfiyle birlikte görülen A, B, C, Ç, D, E, F, G, Ğ, H, I, İ, J, K, L, M, N, O, Ö, P, R, S, Ş, T, U, Ü V, Y, Z, X, W, Q harflerinin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

R Harfi

Kahve falında r harfi görmek; kader nedir? Bu soruyu çoğu zaman kendimize soruyoruz. Özellikle işimiz kötüye gittiği zaman hemen kadere sığınırız; peki kader değişir mi? Yine kendimize çoğu zaman sorduğumuz sorulardan bir tanesine geldik. Kader bizlere çizilen çizgi olsa da bu çizgi üzerinde birçok yol ayrımı vardır, bizler bu yol ayrımlarında karanlık taraf ile aydınlık taraf arasında gider geliriz. Karanlık tarafı seçmek de aydınlık tarafı da seçmek bizlerin elinde bu da unutmamamız gereken bir gerçektir. Bizlere verilen ipuçları olsaydı hepimiz doğru yolu seçerdik; bu doğu yolu nasıl bulacağız. İşte fallar bizlere kader çizgimizden izler ve yol ipuçları verir bizler de bu ipuçlarını doğru uyguladığımız zaman daha doğru bir yolda gideriz.

Kahve falında R harfi görmek ne anlama gelir?

Kahve falında r harfi gördüm anlamı ne diye soranlara bu sorunun cevabını verelim. Falları kısa bir anlama sığdırmak çok manasıdır ki falların anlamı çok geniştir. Yine de üzülerek sizlere söylüyoruz ki r harfi serttir; bu harfin falınızda çıkması pekte iyiye giden bir durum değildir. Yine bir ufak noktaya dikkat çekelim ki falın nasıl çıktığı da çok önemlidir. Genel hayat yolunda r harfinin fala yansıması demek sizlerin çevrenizde psikolojik baskılar göreceğiniz anlamı taşır. Gerek iş hayatınız gerekse yaşam tarzınızda ismi içinde bu harfi taşıyan biri tarafından kıskançlık köprüsüne itiliyorsunuz; bu sizler için ne kadar önemli anlamlısınız ve çevrenizde bu ismi taşıyan kişilere dikkat etmelisiniz.

Kahve falı aşk hayatına dair de çok önemli noktalara dayanır; burada harften çok harfi gördüğünüz süreçte harf karanlıklar içinde mi yoksa ak pak bir şekilde mi ortaya çıktı. Sizlere ak pak olduğu zaman güzel şeyler söyleriz ama falda karartı varsa o zaman işler sizler adına pekte hayırlı haber değildir. Yine evliliğiniz ve aşkınız arasına girecek bir kare kedi sizlerden çokta uzakta değildir. Yine başında söylediğimizi tekrar ediyoruz fallar ipuçlarıdır bu kaderi değiştirmek sizlerin elinde olan bir durumdur ve adımlarınız şeklini verecektir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın