Tavuk

Bu yazımızda kahve falında tavuk, tavuk kafası, kuluçkada tavuk, tavukla birlikte çıkmış kalp, civciv fe falda gurka yatmış tavuk görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Tavuk

Kahve falında tavuk görmek, güzel ve mutlu haberler alacağınızın bir işaretidir. Ailenizden ve sevdiklerinizden herhangi bir kişinin işleri yolunda giderek, iş hayatında oldukça başarılı olacağının bir habercisidir. Aynı zamanda kendinizde herhangi bir hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa şifa bulacak, iş hayatınızda yeni başlangıçlar yaparak, hızlı bir şekilde yükseleceksiniz.

Falda tavuk görmek hayatınızda her şeyin mutlu ve güzel bir şekilde ilerlediğine delalet eder. Aynı zamanda son zamanlarda oldukça gereksiz konuştuğunuza ve mantıksız işler yaptığınızın bir göstergesidir. Her ne kadar hayatını dolu dolu, yaşama sevinci oldukça yüksek bir şekilde geçirseniz bile bazı şeyleri oldukça ciddi alarak, ona göre davranmanın zamanı geldi. Aynı zamanda kötü ve üzücü olaylara, kötü insanların başa geçeceğine ve bu kişilerden zarar göreceğinize işarettir. Ailenizden herhangi bir kişinin bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığa karşı deva arayacağınızın bir yorumudur. Eskilerden kalma bir miras ile gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.

Tavuk görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise iş hayatınızda yaşayacağınız ekonomik problemlere karşı size karşı bir uyarı niteliği taşımaktadır. İş hayatınızda ani değişiklikler yapabilirsiniz, bu durum karşısında şaşırmamalı, hayatınızın akışına ayak uydurmalısınız. Eğer herhangi bir korkuya kapılır, tüm cesaretinizi ve çalışma hırsınızı azaltırsanız, hayatınızı geri dönüşü olmayan bir noktaya sürükleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda evlilik yolu gözükebilir veya ilişki hayatınızda duygularınız değişebilir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
 1. pembe dedi ki:

  hangisi dogru once sevindim sonar sasirdim anlayamadim

 2. kardelen ünzile dedi ki:

  ayyy çok iyi gızz 😀

 3. merve dedi ki:

  Ayyy çok güzel bayildimm canimm!!tavuklarida severim ucamasadaaa kiz ayoll benim teyzemde cikti bu alahim yerim yaa cok guZel bi site kizz tavsiye ederimmmm hadi optum bayy Mucukss.

 4. çigdem dedi ki:

  10 numarasiniz. Dersem inanmayin yalaaann :))))))

 5. aslı dedi ki:

  Saolun