Falda Topuklu Ayakkabı Görmek

Paylaş

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek, gelecek hayatınızın hayırlı adımlarla ilerleyeceğine ve sizden sonra gelen nesilinde hayatında oldukça mutlu olacağına işarettir. Yarınları düşünerek çalışmalarınızı şekillendirdiğinizi ve oldukça plancı biri olduğunuzu gösterir. Uzun vadede gerçekleştireceğiniz hedeflere giden yoldan asla şaşmayaya dikkat edin.

Falda topuklu ayakkabı görmek, çok sevdiğiniz bir arkadaşınız son zamanlarda size olan davranışlarından dolayı hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve çok üzüleceğinize işarettir. Beklentilerinizin tam olarak karşılanmaması ve yanlız kalmanız mutsuzluğun bir habercisi olmamalıdır.Topuklu ayakabı, inanç, kudret, güç ve huzurun sembolüdür. Her türlü probleme karşı ayakta kalmayı öğrenmelisiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız yeni tecrübeler, kazançlarınızı giderek arttıracaktır. Patronunuz bu dönemlerde çalışmalarınızdan oldukça memnun.

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek ne demektir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınıza oldukça dikkatli ve hassas olduğunuza, sevgilinize veya eşinize oldukça sıkı bir şekilde bağlandığınızı gösterir. Aşk hayatınızda karşılaşacağınız problemler, sevgiliniz veya eşinizle olan sevgi bağınızı bozamayacaktır. Maddi açıdan yaşamış olduğunuz zorluklar yerini bereketli ve boş kazançlı günlere bırakacaktır. Ayrıca bekar olanlar için yakında evlilik yolu gözüküyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

  1. perihan dedi ki:

    cok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.