Falda Traverten Görmek, Kahve Falında Traverten

Traverten

Kahve falında traverten görmek, kişinin yaşamış olduğu stresli dönemin son bulacağına ve başınıza gelen sorunların çözüme kavuşacağına, aynı zamanda uğramış olduğunuz büyük bir maddi zararın telafi edileceğine işaret eder.

Falda traverten görmek, ortaklarınız ve değerli arkadaşlarınız ile yapmış olduğunuz projenin başarı kazanacağına ve kariyerinizin adeta dönüm noktası olacağına işaret eder. Son günlerde çalışma hayatınızdaki yorucu ve yoğun günlerden sonra tatile çıkacağınızın ve dünyayı dolaşacağınızın habercisidir. İlişki hayatınızda size mutluluk verecek ve kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayacak bir kişi ile tanışacaksınız. Bu kişi hayatınızı baştan aşağı değiştirecek ve sizi oldukça etkileyecektir.

Kahve falında traverten görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda eşiniz veya sevgiliniz ile aranızda bir takım kötü ve tatsız olaylar yaşacağına delalet eder. Fakat bu sorunlara karşı teker teker çözüm üretmeli ve ilişkinizi kurtarmaya çalışmalısınız. Bu sayede güzel bir hayatı birlikte yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın