Falda Üç Yol Görmek, Kahve Falında Üç Yol

Üç Yol

Kahve falında üç yol görmek, çok kritik bir karar aşamasında 3 seçenek arasında kalacağınızı gösterir. Başka bir rivayete göre ise üç farklı yere seyahate çıkacağınızı gösterir. Büyük bir borç sıkıntısı içine düştüyse, karşısına seçebileceği üç seçenek çıkacak demektir. Bu seçeneklerden en cazip olanını değil, sizin için ileride en ideal ortamı yaratacak olan seçeneği tercih etmeye özen göstermelisiniz. Ani çıkan bir seyahat kararı ile 3 farklı şehre gideceğinizi ve çok eğleneceğiniz bir tatil geçireceğinizi gösterir. Bazen kararsızlık ve kafa karışıklığı bazen de seyahat anlamı taşır.

Üç Yol

 

Falda üç yol görmek, kararsızlık yaşayacağınız sıkıntılı bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde ani kararlar almaktan kaçınmalı daha sakin düşünerek önemli kararlar almaya dikkat etmelisiniz. İşlerinizin yolunda giderken bazı sorunlarla karşılaşacağınızı ve büyük bir borç içine girebileceğinizi gösterir. Üç yolun ortasında durup düşünen bir adam, üç farklı seçeneğin arasında kalacağınızı ve hangisinin kendiniz için en doğru seçenek olduğunu anlamak için çok çaba sarf etmeniz gerektiğini gösterir. Arada kaldığı bir konuda ani kararlar vermemeli, her yönünü çok iyi düşünüp tartmalı ve kendisi için en hayırlı seçeneği tercih etmelidir.

Aileniz ile tartışmaya yaşayacaksınız. Hat da küslükler meydana gelecektir. Bu süreç içerisinde sabırlı ve saygılı olmanız olayı büyütmeyi engelleyecektir. Maddi açıdan sıkıntılar çekeceksiniz. İş hayatınızda sizi olumsuz etkileyen etkenler olacaktır. Bunları fazla dikkate almamalısınız. Aşklara kapılarınızı kapatmış bulunuyorsunuz. Fakat hiçbir şeyin sonu degildir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın