Yaprak

468
Yaprak

Kahve falında yaprak görmek, hayallerinizin ve umutlarınızın gerçekleşeceğine, istediğinizin her şeyin gerçekleşeceğine işarettir.Büyük bir kazanç elde ettikten sonra çevrenizdekiler tarafından ilgi görmeye ve değer gösterilmeye başlanacaksınız. Sahte arkadaşlıklar her yerinizi saracak. Bir süre sonra işler ters gitmeye başladığında hem aileniz hem de arkadaşlarınız size sırt çevirecek. Özellikle ticaret hayatınızda iflas bayraklarının dalgalanacağının habercisidir.

Kahve falında yaprak görmek, gönül ferahlığına işarettir. Bazı hatalarınızdan her ne kadar pişmanlık duysanızda önemli olan geçmişten ders alarak geleceğine doğru adımlarla ilerlemektir. Arkadaşlarınızla olan sağlam dostluklarınız, bozulacak ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Yaprak görmek, müjdeli habere, sağlık ve mutluluğa sembol eder.

Kahve falında yaprak görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise Duygusal olarak oldukça alıngan bir hafta yaşayacaksınız. Karşılaştığınız yeni kişiler, sizi oldukça heyecanlandırabilir. Hareketli dönemler geçirirken, biraz daha sakin ve mantıklı kararlar vermeye çalışın.Sevgilinize veya ilgi duyduğunuz bir kişiye karşı beslediğiniz duygular giderek daha derin bir alacaktır. Parasal, aşk ve evlilik hayatınız yolunda ilerleyecek. Duygularınız sürekli değişecektir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
  1. Melis dedi ki:

    Kahve falımda uzun saçlı kızın üstünden sarı yapraklar görmek ne anlama geliyor

  2. Anonim dedi ki:

    Bu nasıl tutarsız bir yorum böyle.

  3. Özge. Arıkan dedi ki:

    Kahve falında yaprak çıktı ne anlama geliyor acaba