Falda Yarasa Görmek, Kahve Falında Yarasa

Yarasa

Kahve falında yarasa görmek kısa zaman içerisinde biriyle tanışacağınıza ve tanıştığınız kişinin size bir çok faydası dokunacağına işarettir. Hamarat gelinler ile kaynanaları arasındaki mücadeleyi de belirtir.

Yarasa görmek korku ve dehşetin bir sembolüdür. Fakat bu korku ve endişelerin hepsi yersizdir. Kafanızda yer alan soru işaretlerini ve korkularınızı bir dostunuzla paylaşarak gidermeye çalışın, kendinizi lüzumsuz yere üzmeye hiç gerek yok.

Kahve falında yarasa görmek aynı zamanda haram şekilde dünyaya gelen bir çocuğa, bereketin ve bolluğun kısa süre içerisinde kaybolacağına işaret edebilir.

Yarasa görmenin anlamı eğer dini bütün bir kişi kahve falında yarasa görüyorsa sünneti tam olara yaşamaya ve gerçekleri açıklamaya işaret eder.

Yarasa görmek ne anlama gelir sorusuna verilebilecek cevaplardan bir tanesi de kötü bir şansa ve zor bir hastalığa yakalanmak olabilir. Hedefleriniz doğrultusunda çalışmalarınızın emeklerini bir gün alacağınızı unutmamanız ve çalışma temponuzu kesinlikle düşürmeden büyük bir adımla yolunuza devam etmelisiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın