Yılan

Yılan

Kahve falında çok sık rastlanan sembollerden biri de yılandır. Falda yılan sembolü genellikle kötü anlamlar taşısa da bir çok durumda iyi anlamlar da içerir. Kahve falında yılan soğukkanlı ve arkanızdan bir çok konuda iş çevirem bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Yılan sembolünün genellikle size yakın gibi görünen bazı kişilerden de zarar görebileceğinizi içeren bir anlamı vardır. Falda yılan gören kişilerin etrafındaki bir takım kişilere karşı daha dikkatli olması gerekir. Kahve falında yılan sizi güler yüzlü tavırlarıyla sizi kandırabilecek bazı kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Falda görülen yılanın iyi yönleri de vardır. Eğer yılan sembolü çok büyük ve fincanın her tarafını kaplayan bir şekilde görülüyorsa sizi dışarıdan gelecek kötülüklere karşı koruyabilecek bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size ve ailenize bir çok konuda yardımcı olacak demektir. Falınızda gördüğünüz yılan eğer bir kadının elinde duruyorsa hane içine gelecek olan bir kadın huzurunuzu kaçıracak demektir. Bazı konularda kendinizi sıkmamanız gerekir ve olayların akışına göre kendinizi ayarlamanız sizin için daha huzurlu bir döneme işaret edebilir.

Kahve falında yılan kafası genel olarak iyiye işaret değildir. Falına bakılan kişinin hayatında karışıklıkların olduğunun göstergesidir. Yılanlar insanların korktukları bir hayvan olduğu için kişilere zarar verebilecek düşmanları temsil ederler.

Kahve falının yorumlanmasında yılanın şeklinin ve yılanın yanında bulunan varlıkların neler olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Kahve falında yılanın yanında bir kadının bulunması herhangi bir kadından zarar görüleceğine işaret eder. Yılanın kalınlığı ve inceliği de yorumları değiştirebilir. Eğer yılan kalın ve uzunsa çok büyük bir düşmanınız olacağını gösterirken ince ve küçük yılan ise sadece arkanızdan dedikodunuzu yapan insanları gösterir.

Kahve falında çıkan yılan dili her zaman olumsuz olayları, can sıka şeyleri temsil etmektedir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
  1. asya dedi ki:

    ne diyorsun beyfendi kibar olunuz lütfen

  2. anan dedi ki:

    Varlık City gel canını alam