Falda Yumruk Görmek, Kahve Falında Yumruk

Yumruk

Kahve falında yumruk görmek , kararlılık sembolüdür. Yakın zamanda karşılaşılacak olan bir değişikliğe aslında çok önceden , içsel olarak hazır olduğunu fark etmek demek olan yumruk , bu kararlılığı daha da fazla kabullenerek tüm sorumluluğu almaktır.
Bekarlar için aşk hayatında istediğini elde etme tuttuğunu kopartma anlamı taşırken evliler için , isteklerini karşıdakine kesin bir dille iletme şekli olacaktır. Diğer bir yoruma göre azimle girişilecek bir işten herkesin takdirini kazanarak çıkmak anlamını taşır. Falda yumruk görmek , olumlu ilerleyen tüm gelişmelere girilen dönemi simgeler.

Kahve falında yumruk görmek ne anlama gelir sorusuna bir diğer cevap ise , hayatınızı değiştireceğini düşündüğünüz insanın dikkatini çekmeyi nihayet başardığınız anlamına gelir . Bu dakikadan sonra sizi kimse tutamayacak ve hayatınızdaki olumlu gelişmeler bir bir sıralanacak. Önce aşk sonra iş hayatı derken çoluk çocuğa karışacak ve gerek aile içinde gerek ise yakın çevrende saygı ile anılan bir birey olacaksın. Başka bir yorumda kurtulman gereken bir durumdan biraz sert çıkışarak kurtularak da olsa , sonuca ulaşacağının habericisi olmasıdır. Gelişmeler senin istediğin yönde olmayınca sende bu şekilde davranmak zorunda kalacaksın fakat sonuçlarından asla pişman olmayacaksın. Huzur ve mutluluk ile tamamlayacağın günler seni bekliyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın