Falda Zar Görmek, Kahve Falında Zar

Zar

Kahve falında zar görmek, şans oyunları oyununda oldukça kazançlı çıkacağınıza işarettir. Fakat kesinlikle kendinizi kaptırmamanız ve dengeli bir şekilde oynamanız gerekiyor. Eğer bu şekilde oynamaya devam ederseniz kısa sürede bol kazançlar sağlayacağınızı unutmayın.

Falda zar görmenin anlamı aldatıcı ve haram kazançlar sağlayacınızın bir habercisidir aynı zamanda kazandığınız bu paralar geçici ve bereketsizdir. Kazançlarınız yanınıza kar kalmayıp, cebinizdeki paradan da olabilirsiniz. Zar görmek karanlık, hileli işlere bulaşacağınız anlamına gelir.

Falda zar görmenin anlamı nedir sorusunun cevabı bir süre içerisinde elinizdeki tüm serveti kaybeteceğinizdir. Geleceğinizi etkileyecek kararlar verirken oldukça düşünerek kararlar vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde perişan olabilirsiniz. Şans oyunlarından kesinlikle bir süre uzak durmanız, mümkünse bırakmanız ve bir daha hiç oynamanız gerekir çünkü şans oyunları size uğursuz gelecektir.

Zar gördüyseniz yakın arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle kavga ederek, ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza işarettir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın