Falda Deve Kuşu Görmek, Kahve Falında Deve Kuşu

Deve Kuşu

Kahve Falında Deve Kuşu Sembolü Çıkması
Deve kuşu
falda görüldüğü zaman çok uzun ve uzak bir yolculuk yapmayı gösterir. Diğer bir yoruma göre ise; içe doğru kapanmış bir kişiliğe dair anlamlar yer almaktadır. Bu hayvan kafasını toprağa gömdüğü için dertlerini hiçbir şekilde paylaşmayan ve her şeyi bir sır gibi saklayan anlamı vardır.

Deve kuşu mahcup olmaya, sıkılmaya, utanmaya dair birbiri ile benzer yorumlar yer alıyor. Ancak fal içerisinde farklı semboller daima anlamları değiştirmeyi gösterir. Bu yüzden fal sahibini aydınlatan bir yorumcu hiçbir ayrıntıyı atlamadan ve en güzel şekilde ifade ederek anlatmaktadır. Ayrıca bu hayvan çok güzel ve büyük bir kısmetinde olmasına dair işaretleri yer almaktadır.

Falda deve kuşu fal sahibinin ağzından çıkan düşüncesiz bir sözle çok utanacağı günler geçireceğini gösteriyor. Özür dilemekten bile çekinen fal sahibi, bu durumu nasıl telafi edeceğini düşünerek geri çekilmek yerine kötü bir niyeti olmadığını beyan etmelidir. Kahve falı fincanınızda çıkan deve kuşunun boynu epey uzunsa, iyi haber geleceğinin habercisidir. Moralinizi sadece birkaç güzel haberle geri kazanacaksınız, güzel günler sizi bekliyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın