İkizler Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı ?

İkizler Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı ?

İkizler burcu burç grupları arasında en ele avuca gelmez, çapkın burçtur. Değişken karakterleri, karşısındakini umursamaz halleri ile bir ” işkence ” haline dönmeyi çok severler. İkizler burcu erkekleri genellikle herkesin peşinden koşmasını beklerken, kendileri bir adımı dahi çok görürler ve sürekli olarak kaçan kovalanır mantığı ile kaçmaya eğilimlidirler. Bu yazımızda sizler için ikizler burcu erkeğini peşinden koşturmak için ne yapılmalı bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

İkizler burcu erkeğini peşinizden koşturmak için yapılacak en iyi taktik onun değişken karakterini oynamaktır. Şöyle ki bir gün çok yakın davranırken bir gün onu tanımıyor gibi hareket edin. Sürekli olarak aklını bulandırmayı deneyin. Beni seviyor deyip tam olarak kendini bıraktığında, bir anda uzaklaşmayı deneyin. Ona bu kadar yakınken uzak davranmanız kendini boşlukta ve yalnız hissetmesine sebep olacaktır. Bunun sonucu olarak da siz uzak durduğunuz her an sizin peşinizde dolaşmaya başlar. Elbette ki bu sizin için biraz zor olacaktır.

Ancak unutmayın ki ikizler burcu erkeğinin karakteri tam olarak bu noktada çevrelenir. Kendi de aynı durumu uyguladığı için bir zaman sonra sizi anlayacaktır. Bu süreçte de eski günlerde gösterdiniz yakınlığı asla ama asla göstermeyin. Sadece uzak durun, mesajlarıma geç cevap verin, buluşmak istediğinde reddedin, bu durumda eski ilgiyi göremeyen ikizler burcu erkeği o ilgiyi özleyecek ve şüphesiz ki peşinden koşacaktır.

Ancak bu süreçte hemen ikna olmamaya bakın. Çünkü siz ama yüzünüzü döndüğünüz an ya kaçan kovalanır taktiği ile sizden uzaklaşacaktır. Bir süre peşinizden koşmasına izin verin. Ancak bu süreci çok fazla uzun tutmamaya da özen gösterin. İkizler erkeği çabuk sıkılan bir burç olduğu için bu sürecin uzun tutulması halinde sizden vazgeçebilir. Tam olarak bu noktada aradaki dengeyi sağlamak sizin göreviniz.

İkizler Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı ?

İkizler Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları

Basit ancak etkili yöntemler kullanmalısınız. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken husus ikizler burcu erkeğinin bu durumu anlamamasıdır. Eğer onu süründürmek için yaptığınızı fark ederse artık umurun da olmaz ve sizin dönüp yüzünüze bakmaz.

Umurunuzda Değilmiş Gibi Davranın

Yanında, yakınında, karşılaştığınız bir cadde de sanki bir geçmişiniz yokmuş gibi davranarak ikizler burcu erkeğini süründürürsünüz. İlgiyi üzerine toplamayı seven ikizler burcu erkeği bu durum karşısında şaşkına dönecektir. Umursanmadığını fark edince morali bozulacak ve bunun akabinde sizin peşinize düşerek dikkat çekmeye çalışacaktır. Onu önemsiz hissettirmeniz onun sizin peşinizde sürünmesini sağlayacaktır.

Unutmuş Gibi Davranın

Unutulmak bir insanı en derinden yaralayan konudur.. Özellikle unutulmaktan korkan kişi ikizler erkeği olunca işler daha da çıkılmaz bir hal alır. Herkesin aklında yer etmeyi sever ve unutulduğunu hissedince deliye dönecektir. Bunun ardından kendini hatırlatmak adına ardınızda sürünecektir.

Yeni Heyecanlar Keşfedin

İkizler burcu erkeği ile biten aşk hayatınıza bir son verin. Artık o kişi hayatınızda yok. Unutmuş gibi davranma aşamasını geçtikten sonra artık gerçekten unutma vakti geldi demektir. Yeni heyecanlar keşfetme vakti geldi demektir. Yeni deneyimler edinin. Bilmediğiniz şehirler de bilmediğiniz sokaklarda yeni hikayeler biriktirin. Yeni hikayeler ve yeni insanlar hayatınıza renk katacaktır. İkizler erkekleri geri planda kaldığını fark ettiği anda pişmanlığı tavan yapacaktır. Geri planda kalmak kendine yediremediği bir durumdur ve bu durum ikizler burcu erkeğini derinden yaralar.

Bunun gibi küçük ama etkili yöntemler sayesinde onu süründürebilir ve peşinizden sürükleyebilirsiniz. Her ne kadar inat ve gurur yapan bir kişiliğe sahip olsa da bu yöntemler sayesinde süründürmenin keyfine varabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.