İskambil Falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği iskambil kâğıtları ile bakılır. Tek kişi ile bakılmanın uğursuzluk olduğu söylenir. Bunun için iki kişi ile bakılır. Birisi danışan birisi de danışmandır. İskambil falında 4 element vardır. Bu elementler hava, toprak, su ve ateş ile bağlantılıdır. Kartların anlamlarını anladığınızda falın ne ifade ettiğini de kolayca anlayacaksınız. Her kart farklı bir duygu ve olgunun sembolüdür.

İskambil falında maça kartlar su elementini temsil eder ve şansızlık, ölüm, hastalık gibi durumları ifade eder. Karo kartları toprak elementine bağlı olup sırları ve parasal olayları temsil eder. Sinek kartları ateş gurubundadır. Bu da aniden gelecek bir zenginliğe işaret eder. Ancak bu para geldiği gibi gidebilir anlamına da gelir. Kupa as su elementini ifade eder. Aşkın ve mutluluğun kartı olarak bilinir. Ancak aşk hayatınızda yaşayacağınız şeylerin iyi ya da kötü olması yoruma ve faldaki duruma göre değişiklik gösterir. Toplam 52 adet olan iskambil kâğıtlarının her biri farklı bir fal olarak tabir edilir.

“Falıma nasıl bakarım?”
Aşağıdaki falda öncelikle karşınıza “SORRY” başlıklı bir uyarı gelicektir. Falın sağ alt kısmında bulunan “CONTINUE” butonuna tıklayın ve daha sonra mavi bekleme çubuğunun dolmasını bekleyin. Dolduktan sonra tekrar “CONTINUE” butonuna tıklayın. Daha sonra karşınıza gelen ekranın sağ alt kısmında ki “SKIP” butonuna tıklayın ve son olarakta “PLAY” butonuna tıkladıktan sonra artık falımıza bakmaya başlayabiliriz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
 1. ELFAQ dedi ki:

  METI MEN MI OLCAM GERCEK

 2. Gulce dedi ki:

  Kocam yeniden anasabitmiyis

 3. yildiz dedi ki:

  kaderiym

 4. yildiz dedi ki:

  isdume aciym

1 25 26 27