Kahve Falı Yorumunuz

LOKOMOTİF : Kahve falında lokomotif görmek uzun bir geziye, kazanca ve mutluluğa işarettir. Arkadaşlarınızla birlikte ortak olarak gerçekleştireceğiniz bir projede oldukça başarılı olacaksınız. Hareket, bereket, mutluluk ve huzurun bir habercisidir. Ailenizde yaşadığınız borçlu ve sıkıntılı günler yerini rahatlığa ve huzura bırakacaktır.
PERİ : Falda peri görmek , koruyucu ve kollayıcı bir eş ile de tabir olunur. İş yada eğitim hayatınızda yarım kalan yada maddi yetersizliklerden dolayı tamamlayamadığınız bir şey varsa hiç beklemediğiniz birinden alacağınız bir destek ile üstesinden gelip yarım kalan işinizi tamamlayacağınız anlamı taşır.
SALINCAK : Öncelikle salıncak sembolü gelgitlere işaret eder. Yapılacak bir iş için zamanın müsait olmadığının işaretçisidir. Bu zamansızlık sizi ve çevrenizdekileri strese sokacaktır. Fakat ne kadar zamanı değişse de sonunda feraha kavuşacaksınız.
KERTENKELE : Kertenkele tehlikeli bir havyan olduğu için fal içerisinde çıktığı zaman endişeli olarak zamanlar geçirilmesine ve tehlikeli durumların olmasına işaret ediyor. Bu yüzden fal sahibi olan kişinin çok dikkatli olması ve güvenli adımlar atması gerekmektedir.Zamanın boşa geçmesine ve vaktin iyi bir şekilde değerlendirilmemesini de göstermektedir.
GEYİK : Kahve falındaki geyik sembolü aile içi ilişkileri işaret eder. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu, mesut ve sevinçli, bir yaşamın kendilerini beklediğinin habercisidir.
TAVUS KUŞU : Bu nedenle kahve falında görülen tavus kuşu çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızın size sıcak ve samimi davranıp arkanızdan iş çevireceğini göstermektedir.