Kahve Falı Yorumunuz

AYI : Kahve falı içerisinde ayı görmek çok aptal bir şekilde olan düşmana işaret etmektedir. Aynı zamanda bir başka kişinin esaretinin altına girmesi ve uzun süre onun boyunduruğunda kalması yorumlanmaktadır.
TAVUK : Kahve falında tavuk görmek, güzel ve mutlu haberler alacağınızın bir işaretidir. Aynı zamanda kendinizde herhangi bir hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa şifa bulacak, iş hayatınızda yeni başlangıçlar yaparak, hızlı bir şekilde yükseleceksiniz.
BEBEK : Kahve falında bebek görülmesi eğer fal sahibi yeni evli ise; yakın zamanda çocuk müjdesi haberi alacaktır. Eğer tam tersi bekâr bir insana çıkmış ise; o zaman yeğeni olması ya da çok yakınında birinin bebek haberi ile sevineceğini göstermektedir.
HİLAL : Hilal şeklinde ay görmek genellikle yüksek bir mevkiyi işaret etmektedir. Kahve falında ay şeklinde görülen hilal, yararlı çabaların verilen hizmetlerin güzel meyvelerinin alınacağı anlamına da gelmektedir.
KURT : Kahve falında kurt görülmesi çok zor kalınan bir mesele içerisinde kurtulmaya işaret etmektedir. Kurt görülmesi daima dostu olan ve düşmanı bulunan kişilerin bunu en iyi şekilde ayırt etmesi gerekmektedir.
İSKELE : Hayatınızdaki işler ve olaylar düzene girecek ve iş hayatınızda sarsıntılı dönemler geçireceksiniz. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız sıkıntılar, sizi pes etme noktasına getirebilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınız size destek olacaktır.