Kahve Falı Yorumunuz

YILAN : Kahve falında görülen yılan genel olarak iyiye işaret değildir. Falına bakılan kişinin hayatında karışıklıkların olduğunun göstergesidir. Yılanlar insanların korktukları bir hayvan olduğu için kişilere zarar verebilecek düşmanları temsil ederler.
KUPA : Kahve falında kupa görmek , kişinin daha önce uzun uğraşlar vermesine rağmen fark edilmeyen bir işinin , onun bile unuttuğu bile unuttuğu bir zamanda hak ettiği takdiri göreceğine delalettir. Bazen de yıldızı yüksek biri ile tanışıp çok etkileneceği anlamına gelen kupa , bu birlikteliğin uzun ömürlü bir aşk olacağına işaret eder.
KAPI : Kahve falında kapı görmek, son zamanda başınıza gelen olayların sizi tedirgin etmesi ile birlikte psikolojinizin oldukça bozulduğunu ve hayatınızın daha güvenli bir hale geleceğinin işaretidir. İftira ve fenalıklar yok olacak, huzur ve mutluluk gelecektir.
ÇEKİÇ : Kahve falında çekiç görmek, kişinin yakın bir zamanda bazı önemsiz olaylarla karşı karşıya kalacağına ve sıkıntılı hayatının kolaylaşacağına işaret eder. Üzerinizdeki yükler hafifleyecek ve zor zamanlarınızda sizinle birlikte olacak dostlarınızın var olduğuna tabir edilir.
MEŞALE : Kahve falında meşale görmek, her zaman olumlu olarak yorumlanır. Fincanı kapatırken niyet edilen konunun iyi bir şekilde sonuçlanacağının işaretini verir. İş hayatına dair de ipuçları vererek, kişinin iş yaşamında kavuşacağı başarıyı gösterir.
KEDİ : Falda kedi çıkması fal sahibini yakın çevresinden, dostlarında ve arkadaşlarından hiç beklemediği anda bir kötülük göreceğini işaret etmektedir.