Kahve Falında Kalp Görmek

Bu makalemizde kahve falında kalp, falda kalp ve harf, kalp ve balık, kalp ve ok, kalp taşıyan adam, kalp içinde kalp, kalp üstünde insan, kırık kalp, kalp balon, siyah beyaz kalp, içi dolu ve boş kalp, kalp ve anahtar sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Kahve Falında Kalp Görmek

Kahve falında kalp görmek genel olarak kalp figürünün düşündürdüğü şeylere; yani sevgiye ve aşka yorumlanır. Hayatınızda biri yoksa aşkı bulmanıza çok zaman kalmamış olabilir. Duygusal bir ilişkiniz varsa veya evli iseniz partnerinizle ilişkinizin daha sağlam, daha tutkulu ve mutlu hale geleceğini umabilirsiniz.

Falda kalp çıkması falına bakılan kişinin iyi kalpli, merhametli ve düşünceli biri olduğuna da işaret edebilir.

Faldaki kalp figürünün içinin dolu olması maddi veya manevi açıdan olumlu şeylere yorumlanabilir. Muhtemelen hem ekonomik olarak rahatlayacaksınız, hem de sıkıntılarınızdan kurtulacak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Falda görülen kalp figürü her zaman aşk ilişkileriyle ilgili olmayabilir. Bu kalp sizi seven yakınlarınızı ve arkadaşlarınızı simgeliyor da olabilir. Bazı yorumcular kalbin büyük veya sayısının birden fazla olmasını fal sahibinin çevresinde kendisini seven birçok kişi olduğuna yorumlarlar.

Kahve tabağında kalp çıkması bazı yorumculara göre fal sahibinin akrabalarının gözündeki değerinin artacağına, aile üyelerinden güzel sözler duyacağına ve aile arasındaki dayanışmanın artacağına da yorumlanır.

Kahve falında kalp görülmesinin anlamları yorumcunun becerisine ve sezgilerinin gücüne göre değişir. Kalbin boyutları, dolu veya boş olması, içindeki, üstündeki, çevresindeki figürler gibi etkenler de yorumu etkiler.

Kahve Falında İçi Dolu Kalp

Kahve falında içi dolu kalp görmek sevginin ve aşkın sembolüdür. Falda içi dolu kalp, fal sahibinin kısa süre içinde aşkı bulacağının ya da evlenip sevdiği kişiyle sevgi dolu bir ömür geçireceğinin işaretçisidir. Ayrıca fal sahibinin dürüst, cana yakın, sevecen bir karakteri olduğunu bildirmektedir. Falda çıkan kalp sayısı ne kadar fazla ise fal sahibinin o sayı kadar seveni var demektir. Kalbin yanında da yol, yüzük gibi başka nesneler de bulunabilir. Kalbin yanında bulunan yol fal sahibinin bir sevdiğinin olduğunu fakat ona bir türlü içini dökemediğini gösterir

Kahve falında kalbin yanında yüzük var ise bu sembol mutluluğun, aşkın ve zenginliğin habercisidir. Kahve falında kalbin rengi beyaz olarak çıkmışsa fal sahibin bekârsa evliliğe, evli ise çocuğunun olacağına işarettir. Eğer kahve falında siyah kalp çıkmışsa bu durum tam tersidir. Fal sahibinin ilişkisinde sorunlar yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve Falında Kırık Kalp

Kırık, yani iki parçaya bölünmüş kalp figürü kahve falında kişinin kalbinin biri tarafından kırılmış olduğunu sembolize eder. Falda kırık kalp görmek küskünlük, hüzün, üzüntü ve ayrılık gibi durumlarla da ilişkilendirilir. Bazı yorumcular ikiye bölünmüş kalbi fal sahibinin eskiden yaşamış olduğu bir ilişki yüzünden çektiği acının sona ermiş olmasına da yorumlarlar. Falınızda kırık bir kalp çıkması yaşamış olduğunuz büyük kalp kırıklıklarının geride kalacağına, sizi mutluluk ve huzur dolu günler beklediğine de işaret edebilir. Bölünmüş kalp figürü her zaman sizin yaşadığınız bir sıkıntıyla ilgili olmayabilir. Bu figür bazen sizin birini kırmış olduğunuza veya kıracağınıza yorumlanır. Böyle bir şey olmadıysa sevdiğiniz birinin kalbini kırmamak için tutum ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Kalp ve Harf

Falda kalp içinde harf veya kalp ve harf görmek bekarlar ve evliler için farklı şekillerde yorumlanır. Bekar iseniz ismi falda görülen harfle başlayan biriyle tanışıp duygusal bir ilişkiye girebilirsiniz. Evli iseniz, isminin baş harfi faldaki harfle aynı olan birinin evliliğiniz üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Falda kalp ve harf görmek bazen platonik aşka yorumlanır. Bu figür isminin harflerinin içinde falda görülen harfin bulunduğu birine karşılıksız duygular beslediğiniz anlamına gelebilir. Bazı yorumcular faldaki harfin renginin açık olmasını olumlu, koyu olmasını olumsuz şeylere yorumlarlar.

Kahve Falında Kalp ve Balık

Falda kalp ve balık görülmesi sizi duygusal açıdan etkileyecek sürprizler yaşayacağınıza yorumlanır. Muhtemelen hassas bir kişiliğiniz var ve başkalarını incitmekten kaçınıyorsunuz. Fakat ne yazık ki insanlar size karşı bu kadar özenli davranmıyor. Neyse ki kırgınlıklarınızı ve güvensizliklerinizi ortadan kaldıracak güzel bir şey yaşamanıza az kaldı ve bunun devamı da gelecek.

Kahve Falında Kalp ve Ok

Falda kalp ve ok çıkması bekarlar ve hayatında biri olmayanlar için beklenmedik ve mutluluk veren bir aşk ilişkisine yorumlanır. Şimdiye kadar aşkı bulamadıysanız size bu duyguyu tattıracak biriyle tanışmanız az kalmış olabilir. Bu ilişki aklınızdan kötü günlerin anılarını silip atacak ve belki de bu yeni aşkla beraber hayatınızdaki başka şeyler de yoluna girmeye başlayacak. Evli iseniz, falda kalp içinde ok veya kalple beraber ok çıkması eşinizle aranızdaki bağın güçleneceğini, evliliğinizin daha güzel bir hale geleceğini müjdeler. Sevgiliniz varsa bu iki figürün bir arada görülmesi ilişkinizdeki pürüzlerin ortadan kalkacağına ve ikinizi daha güzel günlerin beklediğine yorumlanır.

Kahve Falında Kalp ve Anahtar

Falda kalp ve anahtar görülmesi genel olarak fal sahibinin aşk hayatının daha hareketli ve tutkulu hale geleceğine yorumlanır. Hayatınızda kimse yoksa muhtemelen yakın zamanda karşınıza biri çıkacak ve kendisine bir şans vermenizi, kalbinizin kapılarını açmanızı isteyecek. Evli iseniz eşinizle ilişkiniz daha sıcak, daha yakın ve mutlu hale gelecek. Bu iki figür yakın bir dostunuzun size kısa süre içinde önemli bir sırrını vereceğine işaret ediyor da olabilir. Bu sırrı kalbinize kilitlemeli ve hiçbir zaman kimseyle paylaşmamalısınız. Böylece aranızdaki dostluk ilişkisi daha güvenli ve sağlam olacaktır.

Falda bu figürlerin çıkması bazen de kişinin iki güçlü seçenek arasında kalacak olmasına yorumlanır. Anahtar kalbin üstünde ise bu seçim muhtemelen iki kişi arasında olacaktır. Anahtarın kalbin yanında olması ise örneğin almayı istediğiniz bir eşyanın ikisini de beğendiğiniz iki modeli arasında kalacak olmanıza işaret eder.

Kahve Falında Kalp ve Balon

Falda kalp ve balon çıkması fal sahibinin aşk hayatının yükselişe geçeceğine yorumlanır. Balonun göklere doğru yükselmesi gibi, sizin şansınız da yükselecek. Kalbiniz boşsa bu dönemde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Ancak, olayların hızlı bir şekilde gelişmesi size biraz tedirginlik verebilir. Bu iki figür ayrıca bolluk ve berekete, üst üste gelecek sevinçli haberlere de işaret eder.

Kahve falında kalp şeklinde balon görmek ruhsal ve bedensel yenilenmeyle, fal sahibinin kişiliğindeki olumsuz yönleri tespit edip düzeltecek olmasıyla ilişkilendirilir. Falınızda kalp biçiminde balon çıkması sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, isteklerinizin yerine geleceğine ve iş ortamında insanların takdirini toplayacağınıza da yorumlanır. Yakın zamanda işte daha iyi bir pozisyona geçebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. werthersliebe dedi ki:

  ekleyin de birbirimize kalp atalım

 2. cheesecakehanie dedi ki:

  tarihi anlayana kadar kalp krizi…

 3. mavi_saturnn dedi ki:

  teşekkür ederiz kalp kalp
  KimeGüvendiysem

 4. _se5na dedi ki:

  Papatya kalp Beeen

 5. Anonim dedi ki:

  Bende sadece bir kalp çıktı

1 14 15 16