Kahve Falında Kalp Görmek

Bu makalemizde kahve falında kalp, falda kalp ve harf, kalp ve balık, kalp ve ok, kalp taşıyan adam, kalp içinde kalp, kalp üstünde insan, kırık kalp, kalp balon, siyah beyaz kalp, içi dolu ve boş kalp, kalp ve anahtar sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Kahve Falında Kalp Görmek

Kahve falında kalp görmek genel olarak kalp figürünün düşündürdüğü şeylere; yani sevgiye ve aşka yorumlanır. Hayatınızda biri yoksa aşkı bulmanıza çok zaman kalmamış olabilir. Duygusal bir ilişkiniz varsa veya evli iseniz partnerinizle ilişkinizin daha sağlam, daha tutkulu ve mutlu hale geleceğini umabilirsiniz.

Falda kalp çıkması falına bakılan kişinin iyi kalpli, merhametli ve düşünceli biri olduğuna da işaret edebilir.

Faldaki kalp figürünün içinin dolu olması maddi veya manevi açıdan olumlu şeylere yorumlanabilir. Muhtemelen hem ekonomik olarak rahatlayacaksınız, hem de sıkıntılarınızdan kurtulacak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Falda görülen kalp figürü her zaman aşk ilişkileriyle ilgili olmayabilir. Bu kalp sizi seven yakınlarınızı ve arkadaşlarınızı simgeliyor da olabilir. Bazı yorumcular kalbin büyük veya sayısının birden fazla olmasını fal sahibinin çevresinde kendisini seven birçok kişi olduğuna yorumlarlar.

Kahve tabağında kalp çıkması bazı yorumculara göre fal sahibinin akrabalarının gözündeki değerinin artacağına, aile üyelerinden güzel sözler duyacağına ve aile arasındaki dayanışmanın artacağına da yorumlanır.

Kahve falında kalp görülmesinin anlamları yorumcunun becerisine ve sezgilerinin gücüne göre değişir. Kalbin boyutları, dolu veya boş olması, içindeki, üstündeki, çevresindeki figürler gibi etkenler de yorumu etkiler.

Kahve Falında İçi Dolu Kalp

Kahve falında içi dolu kalp görmek sevginin ve aşkın sembolüdür. Falda içi dolu kalp, fal sahibinin kısa süre içinde aşkı bulacağının ya da evlenip sevdiği kişiyle sevgi dolu bir ömür geçireceğinin işaretçisidir. Ayrıca fal sahibinin dürüst, cana yakın, sevecen bir karakteri olduğunu bildirmektedir. Falda çıkan kalp sayısı ne kadar fazla ise fal sahibinin o sayı kadar seveni var demektir. Kalbin yanında da yol, yüzük gibi başka nesneler de bulunabilir. Kalbin yanında bulunan yol fal sahibinin bir sevdiğinin olduğunu fakat ona bir türlü içini dökemediğini gösterir

Kahve falında kalbin yanında yüzük var ise bu sembol mutluluğun, aşkın ve zenginliğin habercisidir. Kahve falında kalbin rengi beyaz olarak çıkmışsa fal sahibin bekârsa evliliğe, evli ise çocuğunun olacağına işarettir. Eğer kahve falında siyah kalp çıkmışsa bu durum tam tersidir. Fal sahibinin ilişkisinde sorunlar yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve Falında Kırık Kalp

Kırık, yani iki parçaya bölünmüş kalp figürü kahve falında kişinin kalbinin biri tarafından kırılmış olduğunu sembolize eder. Falda kırık kalp görmek küskünlük, hüzün, üzüntü ve ayrılık gibi durumlarla da ilişkilendirilir. Bazı yorumcular ikiye bölünmüş kalbi fal sahibinin eskiden yaşamış olduğu bir ilişki yüzünden çektiği acının sona ermiş olmasına da yorumlarlar. Falınızda kırık bir kalp çıkması yaşamış olduğunuz büyük kalp kırıklıklarının geride kalacağına, sizi mutluluk ve huzur dolu günler beklediğine de işaret edebilir. Bölünmüş kalp figürü her zaman sizin yaşadığınız bir sıkıntıyla ilgili olmayabilir. Bu figür bazen sizin birini kırmış olduğunuza veya kıracağınıza yorumlanır. Böyle bir şey olmadıysa sevdiğiniz birinin kalbini kırmamak için tutum ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Kalp ve Harf

Falda kalp içinde harf veya kalp ve harf görmek bekarlar ve evliler için farklı şekillerde yorumlanır. Bekar iseniz ismi falda görülen harfle başlayan biriyle tanışıp duygusal bir ilişkiye girebilirsiniz. Evli iseniz, isminin baş harfi faldaki harfle aynı olan birinin evliliğiniz üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Falda kalp ve harf görmek bazen platonik aşka yorumlanır. Bu figür isminin harflerinin içinde falda görülen harfin bulunduğu birine karşılıksız duygular beslediğiniz anlamına gelebilir. Bazı yorumcular faldaki harfin renginin açık olmasını olumlu, koyu olmasını olumsuz şeylere yorumlarlar.

Kahve Falında Kalp ve Balık

Falda kalp ve balık görülmesi sizi duygusal açıdan etkileyecek sürprizler yaşayacağınıza yorumlanır. Muhtemelen hassas bir kişiliğiniz var ve başkalarını incitmekten kaçınıyorsunuz. Fakat ne yazık ki insanlar size karşı bu kadar özenli davranmıyor. Neyse ki kırgınlıklarınızı ve güvensizliklerinizi ortadan kaldıracak güzel bir şey yaşamanıza az kaldı ve bunun devamı da gelecek.

Kahve Falında Kalp ve Ok

Falda kalp ve ok çıkması bekarlar ve hayatında biri olmayanlar için beklenmedik ve mutluluk veren bir aşk ilişkisine yorumlanır. Şimdiye kadar aşkı bulamadıysanız size bu duyguyu tattıracak biriyle tanışmanız az kalmış olabilir. Bu ilişki aklınızdan kötü günlerin anılarını silip atacak ve belki de bu yeni aşkla beraber hayatınızdaki başka şeyler de yoluna girmeye başlayacak. Evli iseniz, falda kalp içinde ok veya kalple beraber ok çıkması eşinizle aranızdaki bağın güçleneceğini, evliliğinizin daha güzel bir hale geleceğini müjdeler. Sevgiliniz varsa bu iki figürün bir arada görülmesi ilişkinizdeki pürüzlerin ortadan kalkacağına ve ikinizi daha güzel günlerin beklediğine yorumlanır.

Kahve Falında Kalp ve Anahtar

Falda kalp ve anahtar görülmesi genel olarak fal sahibinin aşk hayatının daha hareketli ve tutkulu hale geleceğine yorumlanır. Hayatınızda kimse yoksa muhtemelen yakın zamanda karşınıza biri çıkacak ve kendisine bir şans vermenizi, kalbinizin kapılarını açmanızı isteyecek. Evli iseniz eşinizle ilişkiniz daha sıcak, daha yakın ve mutlu hale gelecek. Bu iki figür yakın bir dostunuzun size kısa süre içinde önemli bir sırrını vereceğine işaret ediyor da olabilir. Bu sırrı kalbinize kilitlemeli ve hiçbir zaman kimseyle paylaşmamalısınız. Böylece aranızdaki dostluk ilişkisi daha güvenli ve sağlam olacaktır.

Falda bu figürlerin çıkması bazen de kişinin iki güçlü seçenek arasında kalacak olmasına yorumlanır. Anahtar kalbin üstünde ise bu seçim muhtemelen iki kişi arasında olacaktır. Anahtarın kalbin yanında olması ise örneğin almayı istediğiniz bir eşyanın ikisini de beğendiğiniz iki modeli arasında kalacak olmanıza işaret eder.

Kahve Falında Kalp ve Balon

Falda kalp ve balon çıkması fal sahibinin aşk hayatının yükselişe geçeceğine yorumlanır. Balonun göklere doğru yükselmesi gibi, sizin şansınız da yükselecek. Kalbiniz boşsa bu dönemde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Ancak, olayların hızlı bir şekilde gelişmesi size biraz tedirginlik verebilir. Bu iki figür ayrıca bolluk ve berekete, üst üste gelecek sevinçli haberlere de işaret eder.

Kahve falında kalp şeklinde balon görmek ruhsal ve bedensel yenilenmeyle, fal sahibinin kişiliğindeki olumsuz yönleri tespit edip düzeltecek olmasıyla ilişkilendirilir. Falınızda kalp biçiminde balon çıkması sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, isteklerinizin yerine geleceğine ve iş ortamında insanların takdirini toplayacağınıza da yorumlanır. Yakın zamanda işte daha iyi bir pozisyona geçebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ramile dedi ki:

  benim kismet ulduzum benden uzaklardami

  1. ramile dedi ki:

   bir yolcu bekliyorum gelecekmi onu bekliyorum

   1. ayse dedi ki:

    bir yolcu bekliyorum gelcek mi acaba

    1. melisa dedi ki:

     gelim kac

    2. yeşim dedi ki:

     evet

  2. nazlisan dedi ki:

   benim kismedim acaba nesaman

 2. ayhan dedi ki:

  kader

 3. Kuzey dedi ki:

  Teşekkür ederim bilgileriniz için 🙂

 4. Batuhan dedi ki:

  Benim kahvemde kalp çıktı 😀

 5. esra dedi ki:

  ramazan en kısa zamanda benle barışcak mı 😀

  1. esra dedi ki:

   😀 😀 😀

   1. canan dedi ki:

    uf .s

 6. ramazan dedi ki:

  bn esrayı çok seviyom onunla bir an önce barışmak istiyorum 😀 😀 😀

 7. dilara dedi ki:

  Benim falimda surekli kalp senbolu cikiyor suan yine kahbe ictim ve fincanimda 2 tane kalp cikti ayrica sigaramin dumanida birkere cok belirgin bi sekilde kalp oldu acilimi askmis ama hayatimdada kimse yok allah hayirlara vesile etsin insallah 🙂

  1. sıdo dedi ki:

   hep öledir ne kalpmış bee

   1. deli kiz dedi ki:

    :D:D:D

    1. yunus dedi ki:

     canınz cehenneme

 8. Fato dedi ki:

  Yok be benimde hep kalp çikiyorda malesef birtürlü bulamadım aşkı

  1. Meral dedi ki:

   bulursun elbet 😀

 9. Meral dedi ki:

  Kalbin sag tarafi daha büyük ve sol tarafi Kücük olursa bu ne demek olur pekii….

  annem benim sevgimin daha büyük oldugunu söylüyor yani sevgilim cok sevmiyomus gibisinde… offf

  normalde inanmam ama bu sinir bozucu 😀

 10. semra dedi ki:

  benimkin dede cikdi iki tane iyimi kotumu bilmiyorum artk…:))

 11. Seher dedi ki:

  Askimla evlenecekmiyim

 12. Gizliye dedi ki:

  A<3T sen benim kalbimden gidemeyecek,gitmeyeceksin.T

 13. Buse dedi ki:

  Kahvemde kalp cktı ama kimseyi sevmiyorum ?

 14. hakan dedi ki:

  allah hepinizi yok etsin

 15. Sebiha dedi ki:

  Dukkanimi satmak istiyorum satabilecekmiyim ne zaman

 16. ahmet dedi ki:

  Merhaba ben kahve içerken bir anda kahvenin üzerinde kocaman kalb oluştu kocaman hem de fincani kabladı sanki lütfen bilgisi olanlar cvb yazsin

  1. YONCA dedi ki:

   AİLENİZDE ÇOK SEVDİĞİNİZ SAYDIĞINIZ İNSANLAR VE ARKADAŞINIZI SEVMENİZ İLLAKİ KAHVE FALINA BAKTIRMAK GEREKMEZ CEVABINI KENDİNİZDE VERİRSİNİZ ANNE SEVGİSİ ANLAMINADA GELİYOR VE İŞİNİZ YOKSA İŞE GİRECEKSİNİZ BEN GÖRDÜĞÜMDE HEP İŞ İMKANI ÇIKTI

 17. bergüzel dedi ki:

  bende tavuk çıktı baktım anlıyamadım?

  1. YONCA dedi ki:

   ARKADAŞIM ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞINIZ DUYARLI İÇİ DIŞI BİR KÖTÜLÜK DÜŞÜNMEYEN DEĞERLİ ARKADAŞINIZDA OLABİLİR AİLE FERTLERİNDEN DEĞER VERDİĞİNİZ DEĞERLİ BİR İNSANDA OLABİLİR YARDIMI OLACAK SİZE

 18. özge dedi ki:

  Kalbin üstünde kuş çıktı yorum lar misiniz

 19. ayten dedi ki:

  men cooxda inanmiram fala

 20. nuriye dedi ki:

  nuriye kocam yasar le barisirlar miyiz nezaman yakinmi

 21. gx dedi ki:

  ya benım yarım buyuk ıkı tane kalp çıktı

 22. merhaba dedi ki:

  Falimda melegin elinde kalp vardi ne demek acaba

 23. dilek dedi ki:

  Falimda bir kalp ve hemen yaninda arkası dönük dua eden biri var?

 24. möbhkjh dedi ki:

  mal

 25. Funda dedi ki:

  Ağaç ev ve kalp Yanyana ise ne anlama gelir

 26. canan dedi ki:

  falımda 4tena yılan 1 tane bebek kalbın kararması 1 tane martı 1 tane yol 1 tane at 1 tane leylek gördm

 27. esin dedi ki:

  Merhabalar benim bir kahve fircanimda filcanin agiz kisminayakincok büyük kabarik 1 cocugun bile gorebilecegi büyük lukte karp var anlami nedir cok merak ettim

 28. suna dedi ki:

  kahve falımda ayakkabı ,çilek ve kalp çıktı bu ne anlama gelir? teşekkür ederim. ♥♥

 29. ceylan dedi ki:

  Kahve falimda tilki kale yuzuk cikti bu ne anlama gelir tesekurederim

 30. Ece dedi ki:

  Falimda elinde kalp tutan maymun ciktigini soyledi arkadasim ne anlama geliyo acaba tam olarak

 31. kardelen ünzile dedi ki:

  aboooo de gidim de 😀

 32. Anonim dedi ki:

  Nezaman turukavesi içim altından kalıp cikiyoru

 33. Kamuran dedi ki:

  Kuş kalp ve zürafa
  Fincanda yoğun bir karartı var dibinde
  Etrafında yarı hilal şekli var

 34. selin dedi ki:

  kalbin yanında insanlar ya da insan kafaları varsa??

 35. sf dedi ki:

  kalpin yaninda anahtar

 36. sf dedi ki:

  kalpin yaninda anahtar ne anlama gelir?

 37. Atalay dedi ki:

  Kanat var ise ne anlama gelir?

 38. zeyno dedi ki:

  selamlar dün içtiğim kahvenin üzerinde büyük bir kalp oluştu ne olabilir

 39. umutcan dedi ki:

  kalbin yanında tavuk bide horoz var fincanın dibinde 2 tane kalp var tam yanında tavuk var benimkinde böyle çıktı

 40. Ülku dedi ki:

  Kalbin cu alt tarafinda ki ucu uzamis upuzun ve bu kalp kahvenin dibinin ortasinda neye cikar bu

 41. buse dedi ki:

  Kahve falı tabağında yarım kalp ne demek

 42. Anonim dedi ki:

  Benı sevıyomu

 43. aşk dedi ki:

  cuma günü içtiğim kahvede kalp çıktı yanında başka bir nesne yoktu

 44. tenzile dedi ki:

  taşinmak hayirmdylmy taşinacakmym

 45. tenzile dedi ki:

  evalmak

 46. fatma dedi ki:

  falıma bakarmısın

 47. esra dedi ki:

  inanılmaz bi şey önceden inanmazdım ama herşey doğru cikiyorrrrr

 48. Merakli dedi ki:

  Falimda kalpin yanında hafif sakalli ve silinik yüzlü bir erkek vardi ne anlama gelir?

 49. umut dedi ki:

  selam

 50. umut dedi ki:

  faldedinesancıkar

 51. umut dedi ki:

  aşkın

 52. aşık dedi ki:

  eskidemn inanmıyordum şimdi hepsi çıkıyo

 53. Hoppa dedi ki:

  Falimda kalbin kurdale ile sarili oldugunu gordum

 54. Ahmet ER dedi ki:

  Falda başımın üstünde hilal, göğsümün karşısında kalp vardı.

 55. saadet dedi ki:

  falımda sürekli kuran yazıları çıkıyor ne demektir

 56. saadet dedi ki:

  falımda kuran yazıları çıkıyor ne demektir

 57. betül dedi ki:

  tabahimda kocaman bir kalb cikdi tam ortasinda büyük bir kalb

 58. sema kadriye dedi ki:

  sevmek için nasamanı beklemek gerekiyor

 59. sema kadriye dedi ki:

  nasaman mutlu olaçam ben
  sevmek için nasamana kadar beklemek gerekiyor

 60. hatice ışık dedi ki:

  tansiyonum var ne yapmalıyım

 61. Özge. Arıkan dedi ki:

  Benden 5 tane kalp çıktı kalbin yanında balık çıktı bana

 62. MAxx dedi ki:

  ben düşünme the daha detay bir arama motor gerekir içinde site selam dan los angeles

 63. Anonim dedi ki:

  Bende sadece bir kalp çıktı

 64. _se5na dedi ki:

  Papatya kalp Beeen

 65. mavi_saturnn dedi ki:

  teşekkür ederiz kalp kalp
  KimeGüvendiysem

 66. cheesecakehanie dedi ki:

  tarihi anlayana kadar kalp krizi…

 67. werthersliebe dedi ki:

  ekleyin de birbirimize kalp atalım