Kahve Falında Secde Görmek

Secde

Kahve falında secde görmek genellikle sıkıntılı dönemlerinizden kısa sürede kurtulacağınıza ve bu zaman içerisinde mutluluğunuzun artacağına delalet eder. Falda secde görmek genellikle kişisel olarak manevi duygularınızın çok yoğun olduğunu gösterir. Falda secde eden bir kişiyi görmek sizin için duacı olan bir yakınınıza işarettir. Eğer işleriniz yolunda gitmiyorsa o kişinin duaları sayesinde işleriniz düzene girecek demektir. Kahve falında secde görmek genellikle ibadeti güçlü insanların falında çıkar. Secde sembolü dini açıdan güçlü yönlerinizin olduğunu gösterir. Kahve falında secde eden bir kişi görmek işlerinizin de yoluna gireceğini işaret eder.

Falda secde sembolü genellikle iş hayatınızda bazı sıkıntılardan kurtulacağınıza ve manevi açıdan düze çıkacağınıza işarettir. Secde sembolünün bir diğer anlamı da ibadet açısından zayıflığınızı ve bu durumdan dolayı da görecek olduğunuz zarara karşı size uyarı amacı taşır. Falda secde görmek genellikle aşk hayatınızda da hayırlı bir eşe ve hayırlı bir kısmete işarettir. Secde sembolü dileklerinizin ve isteklerinizin kabul olacağını ve yakın zamanda huzurlu bir döneme gireceğinizi gösterir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
 1. Asl akcin dedi ki:

  1998 hasretinin bana geldiği tarihtir Türkiye cumhuriyetinin nkurulisu ise ikinci muhomge iDir birde hazretin muhametin dougumtarihin de mühimdir birlikte olduk diye

 2. Asl akcin dedi ki:

  Oğlak burciylakoxburcu berbaer olamaZmis şike ki yükselen bogaymis diye bugun dekgeldik hasretinle

 3. Asl Akçin dedi ki:

  Mucize yoktur tek kader vardıramin hersey rabbimdengeldigi için sukrlerolsn rabbimeemi

 4. Asl Akçin dedi ki:

  Secdedeydom ucay boyunca cehhrmdenkurtulmayi dilediğiniz k ve başardım ki sukr ki hasretimgeldi banabenim oldu ki