Falda Tavus Kuşu Görmek, Kahve Falında Tavus Kuşu

Bu yazımızda kahve falında tavus kuşu, açılmamış tavus kuşu, tavus kuşu tüyü ve falda tavus kuşu kafası görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Tavus Kuşu

Kahve falında tavus kuşu görmek fincan sahibinin oldukça renkli ve güzel günler geçireceğine işaret etmektedir. Fincan sahibinin sevdiği insanlar ile birlikte huzurlu ve unutulmaz günlergeçireceğini göstermektedir. Sürekli olarak gezileceğini ve aynı zamanda güler yüzlü insanlar iletanışacağı anlamına gelmektedir. Etrafında yer alan diğer simgeler ile tavus kuşu, fincan sahibiolan kişinin çevresinde yer alan kişiler tarafından imrenerek bakıldığı ve kıskançlık duyulduğu anlamına gelebilmektedir.

Falda tavus kuşu görmek fincan sahibi olan kişinin iç daralması yaşadığına da işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişi sürekli olarak zamanın yetmediğinden yakınıyor ise zamanın yetmediği düşüncesi gergin bir hayat sürmesine yol açmaktadır. Yaşam içerisinde düzenli bir denge tutturduğunuz taktirde zamanınız size yetecektir ve gerginliğiniz üzerinizden kalkacaktır. Sürekli olarak düşünülen olumsuz dertlerin ortadan kalkacağını gösteren tavus kuşu simgesi ile daha huzurlu bir hayat sürmenizin yakın olacağı bilinmektedir.

Kahve falında tavus kuşu görmenin bir diğer anlamı ise fincan sahibi olan kişinin uzun zaman boyunca erişmek istediği fakat imkanlar çerçevesi içerisinde erişim sağlayamadığı üne kavuşacağını işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin kurmuş olduğu hayallerin gerçekleşeceğine işaret eden tavus kuşu simgesi, mutlu ve güvenli bir yaşam sürüleceğini göstermektedir. Fincan sahibi olan kişi hakkı ile elde etmiş olduğu mertebeye ve üne ailesiyle ve arkadaşları ile birlikte eriştiği için özgüvenini toplayacaktır. Tavus kuşu simgesi eğer kahve tabağında yer alıyor ise mutlu ve huzurlu bir yuva kurulacağı anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Açılmamış Tavus kuşu

Tavus kuşu tüylerinin güzelliği sayesinde gösterişli herkes tarafından beğenilen bir hayvandır. Kahve falında açılmamış tavus kuşu görmek maddi anlamda refaha erişileceğinin habercisidir. Ayrıca falda çıkan açılmamış tavus kuşu yakınınızdan yüklü miktarda servet kalacağını işaret etmektedir.

Tavus kuşunun tüylerinin güzel olmasına rağmen sesi çok çirkindir. Bu nedenle kahve falında görülen açılmamış tavus kuşu çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızın size sıcak ve samimi davranıp arkanızdan iş çevireceğini göstermektedir. Sizin yüzünüze gülüp arkanızdan hakkınızda asılsız iddialar ortaya atıp sizi çevrenize karşı zor durumda bırakabilir.

Kahve tabağında görülen açılmamış tavus kuşu genel anlamada fal sahibinin ekonomik açıdan rahatlamasını sağlayan ev, araba, arsa ve gayrimenkullere sahip olacağını işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavus Kuşu Tüyü

Falda tavus kuşu tüyü olması fincan sahibi olan kişinin helal yoldan daha fazla kazanç sağlayacak işler yapacağına işaret etmektedir. Yapılan işler sonucunda hem fincan sahibi hem de ailesi bolluk ve berekete ulaşacaktır. Girilen ticaret hayatı içerisinde yapılan planlar olumlu sonuçlanacaktır ve bu durum sayesinde yapılması planlanan diğer işleri daha büyük ve bereketli olacaktır. Fincan sahibinin daha düşük beklentiler ile gireceği işten daha yüksek kazanç sağlayacağı ve daha önce çekilen maddi sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret etmektedir. Tavus kuşu tüyü görülen fincanlarda, fincan sahibi olan kişinin eski hayatının son bulacağına ve mutluluğa erişeceği bilinmektedir. Fincan sahibi olan kişi aynı zamanda sevdiği dostları ile birlikte çok eğleneceği bir yere gideceğine işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavus Kuşu Kafası

Falda tavus kuşu kafasının ortaya çıkması fincan sahibi olan kişinin büyük ve önemli bir işe adım atacağını işaret etmektedir. Uzun zaman boyunca düşünülen ve planlanan hedef uğruna ilk adımların atılacağını göstermektedir. Fincan sahibi olan kişinin hedefi uğrunda atacağı her adım sonucunda daha fazla yorulacağına fakat sonucunda istenilen başarıya ulaşacağına işaret etmektedir. Hedef uğruna yaşanan tatlı yorgunluğun sonucunda hayırlı kazanç sağlayacağına işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin hedefe ulaşılmanın sonucunda maddi ve manevi bir rahatlık yaşanacağına da işaret etmektedir. Tavus kuşu kafası görmek aynı zamanda hedefe ulaşmanın mutluluğu sayesinde özel hayatta da başarılı olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tavus kuşu kafası simgesinin ortaya çıkmasının bir diğer anlamı ise fincan sahibi olan kişinin sürekli olarak ruh halinin değiştiğine işaret etmektedir. Yanar döner bir kişiliğe sahip olduğunuz için sizi seven kişileri yersiz yere üzdüğünüzü fark edeceksiniz. Bu nedenden dolayı olarak özel hayatınızda başarısız olmanız mümkün olmaktadır. Tavus kuşu tüyünün görülmesi farkındalık sağlamanıza yardımcı olacaktır ve bu olumsuz tavırlarınızı silmeniz için fedakarlık yapacağınız anlamına gelmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın