Falda Tekne Görmek, Kahve Falında Tekne

Tekne

Kahve falında tekne görmek sosyal ve iş hayatınızda bazı değişikler yaşayacağınızın habercisidir. Tekne, bencilliğin, kibirin, kötülüğün ve inatçılığın sembolüdür. Aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşinizle ilgili bir sorun ortaya çıkacak ve bu soruna karşı oldukça hazırlıklı olmanız gerekiyor.

İş hayatınızda bazı değişikler olacak ve artık kendi işinizi kurmanın ve işinizi büyütmenin zamanı geliyor. Daha çok başarı ve bol kazançlı günler geçireceğinizin bir işaretidir. Falda tekne görmek, bir arkadaşınızdan oldukça sevindirici bir haber alacağınıza, borç verdiğiniz paraların geri geleceğine işarettir. Arkadaşlarınıza çok fazla güvendiğinizi bu güvenin bir süre içerisine boşa çıkacağını ve hayal kırıklığına uğrayacağınızın bir uyarısı olabilir. Aileniz ve dostlarınız ile tatile çıkacak ve çok huzurlu günler geçireceksiniz.

Kahve falında tekne görmek ne anlama geliyor sorusunun bir diğer cevabı ise yaşlılık döneminizin oldukça sağlıklı ve mutlu geçeceğine, para ve mülk sahibi olacağınıza, arkadaşlarınızla ve ailenizle mutlu mesut günler geçireceğinizin bir işaretidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın