Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Deve

Kahve falında deve görmek, olumlu olayların habercisidir. Deve gerçek hayatta, zor coğrafi koşullar altında dayanıklı ve güçlü bir hayvanı simgeler. Tek olumsuz özelliği, inatçılığı ve yavaş hareket etmesidir. Kahve falında görülen deve figürü de bu durumla bağdaştırılarak yorumlar yapılır. Falda deve görmek, güçlü bir insanı simgeler. Fal sahibinin karşısına çıkan ya da çıkacak olan olaylar karşısında güçlü olacağına ve yenilmeyeceğine işarettir. Kahve falında görülen deve figürünün üstünde yük var ise ya da sadece devenin hörgücü çıktıysa, bol ve bereketli kısmetler fal sahibini beklemektedir. Fal sahibi iş hayatında önemli mevkilere gelebilir. Eğer bekar ise, yakın zamanda evleneceğine işarettir. Evli ise, hanesine bolluk ve bereket gelecek demektir. Bazı fal yorumcularına göre bu durum, fal sahibinin ev ya da araba alacağına yorumlanır. Yakın zamanda miras veya mal hanenize gelebilir.

Kahve falında deve görmek, deve sürüsü falınızda çıktıysa, kısmetlerinizin sıraya girdiğini göstermektedir. Falda görülen deve figürünün yanındaki işaretlere bakılarak farklı yorumlar yapılır. Falda devenin yanında insan çıkmışsa, hanenize hayırlı bir insanın gireceğini gösterir. Falda deve kafası görmek, iş hayatınızda önemli teklif alacağınızı simgeler. Kahve falında görülen deve boynu, eşinizin veya sevgilinizin iyi niyetli ve sevecen bir insan olduğunu gösterir. Falda hamile deve görmek, karşınıza çıkacak fırsatları kendi yaratıcılığınız ve emeğinizle değerlendireceğinizi gösterir. Deve sembolü, altından kalkamayacağınızı düşündüğünüz bir durumda size uzatılan yardım elini simgeler.

Kahve Falında Deve Sembolü Görmek
Kahve falında deve görmek çok iyi anlamlara gelmektedir. Devenin gerçek hayatta bütün zorluklara rağmen yükünü varacağı yere götürmesi falda da kişinin bütün mücadelelere karşı başladığı işte başarılı olacağı anlamına gelmektedir.

Falda deve görünen kimseye yakın zamanda hayırlı bir haber ulaştırılır. Deve yük anlamına geldiği için kişiye yüksek mevkilerde bir iş imkânı doğacağına da işaret etmektedir. Deve genellikle maddi anlamda bir kısmeti çağrıştırmaktadır. Ev, para, iş gibi kişiye somut olarak fayda sağlayacak kazanç demektir.

Kısmetin büyüklüğü devenin büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Deve ne kadar büyükse kısmette o kadar büyük olmaktadır. Kahve falında deve görmek olumlu ve güzel bir habere ve hayırlı kısmetlere yorumlanır.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

28 Yorum yapılmış

  1. nursena diyor ki:

    Benimfalımda deve çıktı kim yazmışsa anlamını doğru söylemiş oladabilir ama fallar yalan ve haram tek keyfine yapıyorlar⌚

  2. sultan diyor ki:

    sağolunya reklamların yüzünden fal okuyabiliyoruz

  3. John diyor ki:

    Deve anal seks anlamına gelir.

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...