Falda Baca Görmek, Kahve Falında Baca

Baca

Kahve falında baca görmeniz, ev sahibi olacağınıza işarettir. Kısmet ve bereketlilik delalet eder. Son günlerde tartıştığınız ve moralinizi bozan arkadaşların ve kötülüklerin hayatınızdan çekip gideceğine işarettir.Mutlu ve huzurlu bir haber alacağınıza ve bu haberle birlikte hayatınızda bazı değişikler olacağının bir yorumudur. Baca görmek, temiz ve dürüst insanlara özel bir durumdur. Düşmanlarınız tarafından hazırlanan kirli bir oyun içerisinde kendinizi görebilirsiniz.

Baca görmek, düşman, iftira, hayırlı iş, aldatmak, güzel söz, hediyenin sembolüdür.Yakın zamanda bir akrabanızın ölüm haberini alacağınıza veya ailenizden herhangi bir kişinin kötü bir hastalığa yakalanacağının işaretidir. Aşk hayatınızda oldukça mutlu olduğunuz, kalbinizin küt küt attacağı günler oldukça yakındır.

Baca görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise keder ve üzüntünün bir göstergesidir. Arkadaşlarınız arasında çok sevdiğiniz bir kişi ile aranızın bozulduğuna ve oldukça üzüldüğünüzü gösterir. Fakat her kötü gördüğünüz bir olayın belkide sizin için hayırlı olabileceğini sakın unutmayın. Evinizdeki huzursuzluklar veya eşinizle olan geçimsizliğiniz yok olacaktır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın