Falda Bataklık Görmek, Kahve Falında Bataklık

Bataklık

Kahve falında bataklık görmek, kişinin başını belaya sokacağına ve oldukça huzursuz dolu günler yaşacağına delalet eder. Yeni kişilerle arkadaşlık kuracak ve başınıza kötülükler gelecektir. Arkadaş çevrenizde sizi oldukça şaşkına çeviren olaylar gerçekleşecek ve ne olduğunu tam olarak anlayamacaksınız.

Falda bataklık görmek, pişmanlıkların, kötülüklerin ve musibetlerin bir sembolüdür. Paranızı kaptıracak ve borç batağına düşeceksiniz. Yaşadığınız bu sıkıntılı günlerin kurtuluşu ise sadece sabır ile olacaktır. Bazı yorumlara göre kurtuluşa işarettir. İçinde bulunduğunuz bu kötü durumdan hızlı ve kolay bir şekilde kurtulacak, acılarınızı yavaş yavaş unutacaksınız. Yeni bir iş teklifi alacak ve maddi açıdan yükselişe gçeeceksiniz. Yeni bir hayat başlangıcı sizi bekliyor.

Kahve falında bataklık görmek, kişinin yeme içmeden kesileceğine, çok kötü günler yaşacağına ve parasız kalacağının bir habercisidir.  İş ve okul hayatınızda başarısızlıklar birbirini kovalarken, ticari hayatınızda iflasın eşiğine geleceksiniz. Bu dönem içerisinde sezgileriniz oldukça güçlü olacak ve hayatınıza yön verecektir. Aile hayatınızda bazı ufak tartışmalar yaşabilirsiniz. Kendiniz için doğru kararlar almanız ve bu yönde ilerlemeniz oldukça önemli bir hal alacaktır. İş hayatınızda yaşadığınız kararsızlıkları aşmanız konusunda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise huzur ve sakinlik hakim olacak, birbirinize olan güven konusunu tekrar değerlendirmelisiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın