Falda Bavul Görmek, Kahve Falında Bavul

Bavul

Kahve falında bavul görmek, genellikle yol ve yolculuğa işarettir. Bavul oldukça büyük ve taşıyabileceğiniz büyüklüklerde değil ise son zamanlarda çok ağır sorumluluklar altında olduğunuzu yansıtır. Kısa bir süre içerisinde olumsuz ve huzursuz olacağınız olaylar yaşayabilir. Yeni bir eve taşındıysanız ve arkadaşlarınızdan süpriz hediyeler aldıysanız falınızda bavul görebilirsiniz.

Bavul gören kişiye yolculuk yolu gözükmüş demektir, uzun süredir ziyaret etmediğiniz akrabalarınızı ve sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Bavul görmek aynı zamanda kısmete, bolluğa ve berekete işarettir. Bavul gören genç kızlar, dünya evine girmeye hazırlanıyor demektir.

Bavul görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise evlilik, mutluluk ve huzur olarak yorumlanır. Bavul görmek, son zamanlarda vaktinizi oldukça gereksiz bir şekilde harcadığınızı, iyi olmayan arkadaşlıklar kurduğunuzu gösterebilir.İş hayatınızda maddi zararlarla çıkabilirsiniz, bu gibi durumlarda çalışmaya devam ederek, ümidinizi hiç kesmeyerek yolunuza devam edebilirsiniz. Aynı zamanda ilişki hayatınızda bazı tatsız durumlar yaşabilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın