Falda Boğa Görmek, Kahve Falında Boğa

Boğa

Kahve falında görülen boğa kuvvetli bir şekilde seksin gücünün fazlası ile yükselmesine dair yorum vardır. Cinsel anlamda çok fazla yüksek dereceye işaret eder. Fal sahibi böyle bir durum içerisinde olacağına dair yorumlar vardır. Kadın ya da erkek çıksa bile fal sahibi olan kişilerin dikkatli olmasında yarar vardır. Çünkü daima her şeyin fazlası zarar verir.

Boğa kahve falında çıktığı zaman yorumcular daima fal sahibini uyarmaktadır. Cinselliğin yanı sıra zenginliğinde ifadesi olmaktadır. Para kazanmanıza dair yeni atılımlar ve işler yapacağınıza işaret ediyor. Her durumda zenginliğe doğru yol alacağınıza ve yeni kişiler ile tanışıp en güzel şekilde istifade ederek faydalanmaya dair anlamları bulunuyor.

Kahve Falında Boğa Kafası Görmek

Kahve falında boğa kafası görmek; hayvanlar içinde bazıları gücü yani ihtişamı temsil eder. Boğa da bu hayvanlardan bir tanesi olarak öne çıkar sizler zor bir zamanınızda kahve falı baktırıp da bu falı gördüyseniz sizler için ihtişamın doğuşu demektir. Elinize büyük bir para geçebilir ve ya çok parası olan biri sizlere destek olabilir. Bu iki durumda kader çizginizde hızlı bir değişime yol açacaktır, sizler ne kadar çaba gösterseniz de kader istemediği sürece zirveye tırmanış şansınız yoktur. Kader isterse de az bir çaba ile zirveye çok hızlı bir tırmanışa geçebilirsiniz. Sizler falınızda iyi tarafa yönelmiş olan kişilersiniz, bunun keyfini çıkarıp doğru adımları atın.

Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek

Kahve falında boğa boynuzu görmek; kahve falları birden çok anlam taşıyabilir, sadece olumlu anlamı bile olsa sizler işlerinizi doğru yapmazsanız falın gerçekleşme ihtimali düşüktür. Kahve falında boğa boynuzu görmek ne anlam gelir? Falımızın iki anlamı vardır, ilk anlamı çok eski tarihlerden bu yana berekettir. Özellikle eski Mısır’da kehanet olarak bolluk işaret edilmiştir. İkinci bir anlamı daha vardır bu falın, falımız sizlere mutlu bir haberin geleceğini de işaret eder. Bu haber misafir ile de gelebilir tanımadığınız bir adam yardımı ile de gelebilir. İki anlamdan birinin işaretini aldığınız zaman doğru adımları atın ve falınızın kutlu anlamlarını yaşayın. Falınıza inanmazsanız ve ya doğru adımları atmazsanız fal kendiliğinden gerçek olmaz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın