Falda Ceviz Görmek, Kahve Falında Ceviz

Ceviz

Kahve falında ceviz görmek, iyi kalpli olmanın, şifanın, değişim ve yeniliğin bir sembolüdür. Tatsızlıklar hayatınızdan yok olacağının ve huzur dolu günlerin oldukça yakın olduğunun bir işaretidir. Bazı yorumlara göre oldukça zorlu bir dönemden geçeceğinizin bir habercisi olabilir. İş ve okul hayatınızda ciddi fırsatlar karşınıza çıkacak ve sizin için adeta bir dönüm noktası olacaktır. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek, doğru kararlar vermeli ve hayatınızı ona göre şekillendirmelisiniz.

Falda ceviz görmek, zorbalığa, adaletsizliğe ve savaşa yorumlanabilir. İş hayatınızda artık kendi işinizi kurmanın vaktinin geldiğinin bir göstergesidir, uzun zamandır aklınızda olan bir projeyi artık hayata geçirmeniz gerekiyor, daha fazla beklediğiniz takdirde çalışmalarınız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Kısmetiniz açılacak ve sizin için oldukça hayırlı bir kişi ile tanışacaksınız. Güvendiğiniz kişilere sırtınızı dönmemeniz ve onlarla aranızı soğutmamanız sizin için daha faydalı olacaktır. Hastalığınız giderek artacak ve zor günler yaşayacaksınız. Maddi açıdan zorlu günler sizi bekliyor.

Kahve falında ceviz görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise arkadaşlarınız ile ilgili bir konudan dolayı ailenizle karşı karşıya gelebilir ve ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz, bu gibi durumlarda sakinliğinizi koruyarak, herhangi bir karşılık vermeden, olayı büyütmemek sizin için daha iyi olacaktır. Başkalarının özel yaşamınızı değerlendirmesine ve hayatınıza yön vermesine asla izin vermeyin. Aşk hayatınızda başkalarının kararları ile hareket etmeniz halinde geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz, oldukça dikkatli bir şekilde enerjinizi kontrol etmelye çalışmalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın