Falda Diş Görmek, Kahve Falında Diş

Diş

Kahve falında diş görmek, mal, menfaat, üzüntü, masraf, akrabalardan ayrılmaya, ev halkına işarettir.Bir hastalığın habercisidir ve tez vakitte kötü bir haber alabilirsiniz. Diş görmek, ölümün yaklaştığına veya bazı yorumlara göre ömrün çok kısaldığına işarettir.

Falda diş görmek, yaşamınızda kararlılık hakim olacağına işaret etmektedir. İş ve özel hayatınızda yaşadığınız haksızlıklar ve zorluklar, sizin hakkınızı alacağınız iyi günlere oldukça yakın olduğunuzu gösterir. Her ne olursa olsun hayata sıkı sıkı tutunarak, mümkün olduğunca kalbinizin sesini dinleyerek hareket edin. Özel hayatınızda sessizliğe giden yolda kalbinizi değer verdiğiniz kişilere açın.

Diş görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise gökyüzünün temel sembolü olan diş, çevrenizdeki enerjilerin tüm yansımasını ruhunuzda hissederek, bunun verdiği kuvveti en iyi şekilde kullanacağınıza işarettir. İş ve okul hayatınızda yaşamış olduğunuz problemleri seçimleriniz ile dengeleyebilir, yaşamın size sunduklarına dikkat ederek hayatınıza devam edebilirsiniz. Diş görmek, özel yaşamınızda insanlara karşı oldukça haksız davrandığınızı, bu davranışların doğru olmasını size gösterir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın